חברת "פרפקטו" פועלת כבר למעלה מ-30 שנה והינה בעלת וותק וניסיון מוכח בתחום השיפוצים וכן בייצור, עיצוב ובניית מטבחים ברמה גבוהה והאיכותית. חברת "פרפקטו" מתמחה ומספקת את מגוון עבודות השיפוץ לבית, הכוללים עבודות ריצוף, בנייה בבלוק, עבודות אינסטלציה, עבודות גבס, צבע, נגרות חשמל ועוד מגוון נרחב של שירותים הניתנים על ידי צוות בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר מובילים להצלחת הפרויקט. בנוסף, חברת "פרפקטו" מתמחה אף בתכנון ועיצוב של מטבחים ומכאן נולד השם "פרפקטו".
 

30 שנות וותק וניסיון...

יתרונות החברה:

הכל תחת קורת גג אחת
חברת "פרפקטו" מציעה ללקוחותיה את כלל השירותים המבוקשים והנדרשים לשם שיפוץ הבית, דבר אשר הופך את המטרה לקלה, פשוטה ונוחה יותר וללא כל צורך בחיפוש ואיתור של בעלי המקצוע השונים.
 
וותק וניסיון
חברת "פרפקטו" הינה חברת בעלת 30 שנות וותק וניסיון בתחום השיפוצים והבנייה.
 
מקצועיות
חברת "פרפקטו" מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב בעלי המקצוע השונים אשר פועלים באופן המקצועי והמוקפד לשם השגת המטרה והגשמת החלום.
 
מעצבי פנים
כל שלב הן בתכנון והן בעיצוב נעשה על ידי מעצבי פנים מובילים בתחום, אשר בעזרת הידע ובניסיון הרב שלהם יאפשרו לכם ליהנות מחלל מעוצב באופן יוקרתי ועשיר והכל בהתאם לדרישות הלקוח ולטעמו האישי.
חומרי גלם
בחברת פרפקטו" נעשה שימוש בחומרי גלם ובמוצרים איכותיים ויוקרתיים אשר יאפשרו לכם ליהנות מתוצר מוגמר בעל איכות גבוהה ועמידות לאורך שנים.
 
מכשור מוביל
השירותים הניתנים במסגרת החברה נעשים בשילוב של מכשור מוביל ומתקדם אשר מאפשר להגיע לתוצאות איכותיות ומרשימות במינימום זמן.
 

מבצעים

 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה