משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

תכנון מטבחים ביתיים


כשמסתכלים על בית, חדש או ישן, מהר מאוד מגלים שהלב שלו הוא המטבח. שם אנחנו מכינים ארוחות, מבשלים את האוכל, מנהלים שיחות, שם אנחנו מבלים חלק ניכר מהזמן שאנחנו בבית בימי חול, שלא נדבר על סופי שבוע. זו הסיבה שאנחנו גם נשקיע בתכנון המטבח הרבה יותר זמן וכסף מאשר בתכנון חדרים אחרים בבית.

במהלך השנים תכנון מטבחים יוקרתיים וכן מטבחים רגילים הפך להיות דוקטרינה בפני עצמה, אם בעבר זה היה חלק מתוך עיצוב פנים, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא מעצבי מטבחים שעומדים ברשות עצמם ומציעים מגוון רחב של דוגמאות עיצוב שונות אשר יכולים להתאים למבנים בעלי אופי שונה.

תכנון מטבחים ביתיים מתחלק כאמור בין מטבחים יוקרתיים לבין מטבחים שנחשבים פחות יוקרתיים, אומנם ההגדרה היא בעיניי המתבונן וכל אחד יכול לומר שהמטבח שלו יוקרתי, אך בסופו של דבר ההגדרה נקבעת על פי אופי התכנון, סוג החומרים בהם משתמשים, דוגמאות עיצוב ועוד. למשל מטבח פינתי שאין בו שום ייחוד והארונות עשויים מעץ פשוט, כשלמטבח אין משטחי עבודה מיוחדים או פתרונות אחסון יעילים, מן הסתם הוא יוגדר כמטבח רגיל.

לעומת זאת, מטבחים יוקרתיים הם כאלה שמגיעים בסגנון מסוים, למשל מטבח בסגנון פרובנס, מטבח אנגלי, מטבח מודרני, מטבחים אשר מגיעים עם עץ מלא ואיכותי, פתרונות אחסון מודולאריים, וכן כמובן מטבח יוקרתי מציג מרחב עבודה והפרדה בין אזורים שונים, למשל בין משטחי עבודה למכשירי חשמל לחלקים אחרים.

מדוע תכנון מטבחים ביתיים הוא חשוב ומדוע אנשים בוחרים להשקיע במטבחים יוקרתיים?
התשובה לשאלה הראשונה היא מאוד פשוטה, אם אנחנו נדע לתכנן נכון את המטבח שלנו, נוכל להשתמש בו בצורה יעילה והוא ישרת אותנו למשך תקופה ארוכה. נוכל לעבוד בו בצורה מאוד נוחה, ומאחר ואנחנו מתכוונים להשתמש בו זמן רב לצרכים רבים, הרי שזה חשוב לדעת לתכנן אותו נכון.

התשובה לשאלה השנייה היא, שמטבח יוקרתי לא רק מעניק אווירה נעימה לבית ולעבודה במטבח, אלא גם יאפשר לנו בעתיד, למכור את הנכס במחיר גבוה יותר, מאחר ומטבח יוקרתי מעלה את ערכו.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על תכנון מטבחים ביתיים או לתכנן מטבחים יוקרתיים, אתם מוזמנים אלינו, פרפקטו שיפוצים מתמחים, בין היתר, גם בתכנון מטבחים ביתיים למגוון סוגים של בתים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה