משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

תכנון ועיצוב מטבחים


מה כדאי לדעת לפני שמתחילים תכנון ועיצוב מטבחים
המטבח הוא אחד מחללי הבית שעבר שינוי משמעותי בעשורים האחרונים. עד לפני עשרים שנה מרבית המטבחים נבנו כחדר נפרד מהבית, שבו טרחה האם בהכנת הארוחות והמאפים. בשנים האחרונות ובמקביל לשינויים חברתיים גישת תכנון ועיצוב מטבחים שינתה את מהותה, וחלל המטבח נפתח למרכז הבית. לא עוד אישה קטנה שנחבאת אל הכלים, גם הגבר פעיל במטבח וכך גם שאר בני הבית. לא עוד חדר נסתר, אלא חלל שנפתח אל הבית. לשינוי הזה יש השפעה עצומה על האופן שבו מתייחסים כיום מעצבים לחלל המטבח.

המטבח - לב ליבו של הבית
עיצוב מטבחים במרכז הבית הרחיב את הענף בשנים האחרונות. אם בעבר אפשר היה להסתפק בארונות קלאסיים למטבח ובשיש פשוט, כשהנראות הייתה פחות חשובה ביחס לפרקטיות, היום שם המשחק השתנה. תכנון ועיצוב מטבחים כיום מדגיש את הקו העיצובי לצד דגש על הפרקטיות.

והסיבה לכך פשוטה, לכל בית שתיכנסו היום תחשפו מיד לשני חללים מרכזיים: הסלון והמטבח.

מחשבות ושיקולים עוד לפני שמגיעים לשלב תכנון ועיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים במרכז הבית שינה את כללי המשחק. היום הסלון והמטבח הפכו לשחקנים הראשיים במראה של כל בית. לעובדה זו יש השפעה גדולה על תכנון ועיצוב מטבחים ועל תכנון ועיצוב חלל הסלון. על מה כדאי לחשוב רגע לפני שמזמינים מעצבת?
  • המטבח והסלון הם אומנם שני חללים שמתפקדים כיחידות וכפונקציות נפרדות האחת מהשנייה, אך יחד עם זאת חשוב שהן יתקשרו ביניהן. כלומר לקראת הפגישה עם המעצבת חשבו מה הייתם רוצים לחבר ומה הייתם רוצים להפריד.
  • תכנון ועיצוב מטבחים לא מתחיל בבחירת ארון או בבחירה של שיש מסוים. הצעד הראשון הוא מחשבות רחבות יותר, למשל; מה תרצו שהמטבח יהיה, מה יהיה הסגנון שלהם יחד ובנפרד, מהי ההשראה לחללים האלה ועוד.
  • באולמות תצוגה של עיצוב מטבחים במרכז הארץ תוכלו לקבל רעיונות רבים. אל תצאו בפעם הראשונה כדי לבחור מטבח, צאו כדי לקבל השראה.
  • למרות שהמטבח והסלון נמצאים במרכז הבית, אין חובה לשפץ את שניהם בו זמנית. אפשר בהחלט לעצב את המטבח ולהתאימו לחלל הסלון הקיים.
מעוניינים לקבל השראה, רעיונות או ייעוץ לקראת תכנון ועיצוב מטבחים, מוזמנים לפרפקטו – הבית שלכם לעיצוב ושיפוץ. לתיאום פגישה עם יועצת מטבחים התקשרו: 072-3380505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה