משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוצים בשרון


רכשתם דירה יד שניה, או הבטתם בדירה שלכם. הקירות קצת מתקלפים, האמבטיה ידעה ימים טובים יותר ומדוע לא לחדש גם את המטבח, כך שהשיש יהיה מבריק ולהוסיף אי לחיתוך הירקות במרכזו? המשפחה גדלה, ואולי ניתן לחלק את הסלון ולהוסיף חדר נוסף… אין ספור אפשרויות. אם אתם מתגוררים באזור השרון, בדרך כלל הדירה שלכם תהיה גדולה יותר מאשר באזור המרכז - וכל שתזדקקו לו הוא שיפוצניקים בשרון שיכולים לבצע את עבודת חידוש הבית במהירות, באמינות ובמחיר אטרקטיבי.

אז איך תבחרו חברת שיפוצים מתאימה?
בבחירה מושכלת של קבלני שיפוצים בשרון יש לקחת בחשבון מספר רב של פרמטרים. ראשית, בדקו כמה שנות ניסיון יש לקבלנים המבצעים את העבודה בפועל, לא רק למנהל העבודה, בביצוע משימות זהות לשלכם. בניית קיר שונה לחלוטין מריצוף, ושיפוץ אמבטיה אינו כשיפוץ חיצוני של המבנה. לרוב, תמצאו מספר רב של קבלנים המציעים מטריה של שירותים, ומעסיקים מומחים בתחומם.

עמידה בלוחות זמנים
פרמטר חשוב נוסף שכדאי לדקדק בו לפני התחלת שיפוצים בשרון, הוא לוחות הזמנים של הקבלן. על מנת להבין כיצד לוחות הזמנים נקבעים יש להכיר את התעשייה "מבפנים". חברות רבות יקחו על עצמן כמות גדולה של פרויקטים בתחום, וינסו "לזגזג" ביניהן. במרבית המקרים הם יעבדו יותר שעות בפרויקטים המכניסים סכום גבוה יותר, ויעבדו פחות שעות על פרויקטים קטנים וזולים.

לפני התחלת השיפוץ ודאו עם הקבלן כיצד נראה לוח הזמנים של עובדיו בחודשים הקרובים - ובחרו בקבלן שיכול להתחייב ללוח זמנים המתאים לכם. בסופו של יום, במיוחד אם אתם משפצים את הדירה בה אתם מתגוררים, אינכם רוצים לחיות בבית הנמצא במהלך שיפוץ חודשים רבים…

עבודה יסודית ללא עיגול פינות
הפרמטר האחרון שכדאי לבחון הוא תמונות של לפני ואחרי של פרויקטים בתחום שיפוץ מבנים שבצעה החברה בעבר. נסו לבחון האם הם מעגלים פינות, או יוצרים יצירות אמנות שבהם דיירים שמחים לגור. את התמונות של הפרויקטים הללו תוכלו למצוא באתר האינטרנט של החברה, וכמובן לבקש מהם תמונות נוספות.

נשמח לשתף אתכם בטיפים נוספים, ולייעץ בפרויקט השיפוץ הבא שלכם באזור המרכז או השרון. ניתן לפנות אלינו טלפונית במס' 072-3380505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה