משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוצים במודיעין


כשמשפחה מחליטה לבצע שיפוץ בבית, היא מוציאה קרוב ל-100 אלף שקל (תלוי כמובן בסוג הדירה, שטחה ואופי השיפוץ), ולעיתים קרובות עבודות שיפוץ עולות עשרים עד שלושים אחוז מעבר לעלות המתכוננת.

כאן עולות שלוש שאלות, מדוע אנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף במסגרת עבודות שיפוצים, האם זה משתלם לנו וכיצד אנחנו יכולים לחסוך בעלויות. במאמר זה ננסה לענות בקצרה על כל אחת מהשאלות, על מנת שתוכלו לגשת לעבודת השיפוצים הקרובה עם תכנון כספי נכון, בצורה חכמה ומבלי לבזבז יותר מדי כסף.

נתחיל בשאלה מדוע אנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף בעבודות שיפוץ. התשובה מתחלקת לשניים, החלק הראשון של התשובה הוא, בדומה למחירי הנדל"ן בישראל, גם עלויות השיפוץ בישראל גבוהות מאוד. הרי צריך לשלם לפועלים, חומרים, תכנון ועוד. החלק השני של התשובה, אנחנו מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף כי שיפוץ עושים פעם אחת בדרך כלל, וכפי שנוכל לראות מיד, זה משתלם לנו. מאוד.

כאן אנחנו מגיעים לתשובה האם זה משתלם, ואכן כן, זה משתלם מאחר וכל שיפוץ, גם אם הוא עולה 100 אלף שקל, מעלה את ערך הנכס, מאחר ואנחנו מחדשים את המבנה, מתכננים ומעצבים אותו מחדש. לעיתים השיפוץ גם כרוך בהגדלה של המבנה מבחינה חיצונית, על כן המחיר שנשלם, הוא קטן ביחס לעלייה בערך הנכס בעתיד.

השאלה השלישית היא החשובה, כיד אנחנו יכולים לחסוך בעלויות. התשובה היא מאוד פשוטה. יש לנו היום מספיק כלים להשתמש בהם בשביל לחסוך בעלויות. למשל, אנחנו יכולים לעשות סקר שוק הרבה יותר מקיף מאשר בעבר, בזכות האינטרנט, כמו כן אנחנו יכולים לרכוש את החומרים בעצמנו כך שאנחנו יכולים לרכוש אותם במקומות זולים יותר. נקודה נוספת היא, אנחנו יכולים להשתמש באמצעים הרבה יותר זולים, למשל, במקום להשתמש בקיר לבנים אנחנו יכולים להשתמש בקיר גבס. זו רק דוגמא אחת כיצד לחסוך בעלויות. אפשרות נוספת היא, כל מה שאנחנו יכולים לעשות, נעשה בזמן שאת העבודה אשר דורשת אנשי מקצוע, הם יעשו.

אם אתם רוצים לדעת עוד על עבודת שיפוצים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. פרפקטו שיפוצים מזמינה מתמחה בעבודות שיפוץ בבית ובמשרד, אנחנו עורכים שיפוצים במודיעין והסביבה. ניתן לפנות אלינו דרך האתר וכן במייל ובטלפון. אנחנו נשמח להציג בפניכם הצעת מחיר עבור תוכנית שיפוץ עבורם ניתן לפנות בכל עת ובכל שעה. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה