משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוצים בגבעתיים


עומדים לשפץ את הבית וההתרגשות בשיאה. כיצד הוא יראה לאחר שתמתחו את פניו? מי יהיה הצוות שילווה אתכם בחודשי השיפוץ, ואולי הכי חשוב - כמה זה יעלה? שאלות רבות עולות כאשר אנו מתכננים שיפוץ דירה בגבעתיים או בכל עיר אחרת. אנו יודעים כיצד השיפוץ יחל, אך לא כיצד יסתיים - ואם בחרנו בקבלן הנכון - בסוף הדרך תחכה לנו דירה נוצצת וחדשה. זו הסיבה שלשמה ביצענו את כל ההשקעה, נכון?

גלו את החברה שהופכת את התהליך לפשוט וקל
חברת פרפקטו הופכת את תהליך פרויקט שיפוצים בגבעתיים לקליל ופשוט. עם מעל שלושה עשורים של ניסיון בתחום השיפוצים ואלפי פרויקטים קטנים כגדולים שהסתיימו בהצלחה, היא מובילה את תחום השיפוצים בארץ. כאשר בשלבים השונים לוקחים בחשבון לא רק את סיום העבודה, אלא גם את התוצאה הסופית - באמצעות מעצבי פנים השותפים בעיצוב ומסייעים בתכנונו.

מה היתרונות של עבודה המציעה את כל השירותים תחת קורת גג אחת?
כאשר אתם עובדים עם חברה קבלנית המעסיקה את הרצפים, האינסטלטורים, החשמלאים והצבעים תחת קורת גג אחת, בנוסף לשאר תחומי השיפוץ, אינכם צריכים לנהל את העבודה בעצמכם. הקבלנים מתכננים את לוחות הזמנים בהתאם להתקדמות העבודה, דואגים לכך שכל חומרי הגלם מגיעים עוד לפני היום שבו אמורה להתבצע העבודה לדירה - ומפקחים על התהליך בצורה צמודה. בינתיים… אתם יכולים לצאת לצימר בצפון או להתפנות לפתח את הקריירה בעבודה.

מציעים מחירים אטרקטיביים המבוססים על ניסיון בפועל
חברות מתחילות בתחום השיפוצים מציעות מחיר נמוך שאינן עומדות בו (ועולה בהדרגה) או מחיר גבוה מדי על מנת שלא להפסיד כסף. כאשר אתם עובדים עם חברת שיפוצים מנוסה, קל יותר לדעת כי המחיר שנקבע אתכם יהיה קרוב ככל האפשר למחיר השיפוץ הסופי. בלי הפתעות, ובלי צורך לשבור תכניות חיסכון מבלי שתכננתם על מנת לסיים את השיפוץ.

לסיכום, אם חיפשתם חברה קבלנית אחת שתרכז את כל המשימות, הקטנות והגדולות, הקשורות לפרויקט השיפוץ שלכם - אתם במקום הנכון. נשמח להיפגש אתכם, לייעץ, ולהגיש הצעת מחיר סופית המבוססת על דרישות הפרויקט - וגם לבחון כיצד תוכלו לבצע את אותה עבודה בחיסכון ניכר.

חייגו אלינו לאחד מהסניפים בתל אביב או במודיעין במספר אחד - 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה