משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ מקלחות


הרבה מאוד מים זורמים במקלחת ואיתם מגיעים לא פעם תקלות מסוגים שונים. המים שהם אחד היסודות החשובים ביותר של חיינו גורמים לא פעם לנזקים לא פשוטים. איכות המים והאבנית אשר מלווה עם זרימת המים גורמת לנזקים כבדים מאוד במערכות האינסטלציה, לאמבטיה, לקירות, לברזים ולכל שאר האלמנטים הקיימים בחדרי אמבטיה. הבשורה הטובה היא כי ניתן למנוע הרבה מאוד אי נעימות ולחסוך הרבה מאוד כסף אם מבצעים טיפולים מונעים עוד בטרם קרתה התקלה.

איך בוחרים את צוות השיפוצניקים שלכם? מה היא המשמעות של טיפול מקצועי נכון בחדר האמבטיה שלכם? באילו סוגי שיפוצים מתמחים בחברת פרפקטו? מה הם היתרונות של חברת פרפקטו?

שיפוץ מקלחות מצריכה כאמור את המרכיבים האיכותיים ביותר. כל מי שמחליט לשפץ את חדר האמבטיה שלו צריך לקחת בחשבון כי סוג הצבע, קירות הגבס ושאר המרכיבים הינם שונים מהמרכיבים המיועדים לחדרים אשר בהם רמת הלחות היא נמוכה יותר.

ממש לשם כך חשוב לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר מהצוות של חברת פרפקטו. שיפוץ מקלחות של חברת פרפקטו נעשה על ידי המומחים לתחום ייחודי זה. כמו כן בחברת פרפקטו עושים שימוש בכל האמצעים הנדרשים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. חברת פרפקטו אינה מוותרת על נוחיותם של בני המשפחה בזמן אותו שיפוץ מקלחות או בכל סוג של שיפוץ אחר ועושה את מלוא המאמצים בכדי להקל על תקופת השיפוצים.

שיפוץ מקלחת? נסו את השירותים של חברת פרפקטו!
אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר. שנים רבות של צבירת רקורד מרשים ביותר של הצלחות בשירותי שיפוץ מקלחת בכל הגדלים. כמו כן בחברת פרפקטו שמים את הלקוח בראש סדר החשיבות ומעניקים לו את התנאים המעולים ביותר כמו מחירים אטרקטיביים, תנאי תשלום נוחים ועוד. בשל כך חברת פרפקטו נחשבת לחברת שיפוצים בעלת מוניטין רב.

שיפוץ אמבטיות? מה עוד נמצא בחברת פרפקטו?
הרבה מאוד ידע וניסיון וכמו כן מבחר גדול של סוגי שיפוצים כגון: שיפוץ אמבטיות, עבודות אדריכלות, תוספות בניה, עבודות ריצוף, שיפוץ מערכות אינסטלציה, עבודות גבס וצבע ועוד. שירות, מקצועיות ואמינות.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה