משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ מטבח


מה היא המשמעות של שיפוץ מטבח נכון ומקצועי? מה חשוב לדעת לפני שנכנסים להליך של שיפוצים בבית? מה היא הייחודיות של חברת השיפוצים פקפקטו? למה לבחור בחברת שיפוצים כזו ולא אחרת?

עבור רבים וטובים המטבח הוא ללא ספק החלק המשמעותי והחשוב ביותר בבית. במטבח, במקום בו משביעים את רעבונם של בני הבית, חברים ומשפחה הוא אחד החדרים העסוקים ביותר ועל כן סביר להניח כי רמת השחיקה של המטבח תהיה גבוהה. משמעות הדבר היא כי נדרש שיפוץ משמעותי על מנת לחדש את חדר המטבח שלכם. חדר המטבח סובל לא פעם מלחות, זרימת מים בלתי פוסקת בצנרות, גזים מסוגים שונים, זרימת שמנים ופסולת בצנרות וכו'. כל אלו עשויים להזיק לארונות המטבח, למערכת האינסטלציה, לקירות ועוד.

שיפוץ מטבח דורש כאמור חשיבה מיוחדת ותכנון מקצועי. כאשר מתכננים לשפץ את המטבח ניתן לשלב בתוכו תכנון מחדש של מראה המטבח וזאת על מנת לרענן וכמו כן להתאים את מבנה המטבח לצרכים של בעל הבית. הווה אומר כי במקרים בהם בעל המטבח משקיע שעות רבות בעבודות המטבח מומלץ לתכנן את מבנה המטבח לטובת נוחיותו. לעומת זאת בבתים בהם המטבח הוא יותר מקום אירוח לאורחים ובני משפחה אזי במקרה כזה ניתן לשמור יותר מקום לשולחן וכסאות. שיפוץ מטבח איכותי דורש ייעוץ והכוונה של אנשי המקצוע המעולים ביותר.

שיפוץ מטבחים? למה לבחור את פרפקטו?
ראשית כל חשוב לדעת מי הם אנשי המקצוע שמגיעים לשפץ את הבית שלכם. שיפוץ מטבחים זו האומנות של חברת פרפקטו. למעלה משלושים שנות וותק וידע רב אשר נרכש עם השנים. שיפוץ המטבח וכמו כן כל שאר השיפוצים יעשו תוך התחשבות בבני הבית, בשכנים ובסביבה. מחירים מעולים וכמו כן תנאי תשלום נוחים.

שיפוץ ומטבח? פנו אל המומחים של חברת פרפקטו!
בחברת פרפקטו ניתן למצוא את טובי היועצים לטובת שיפוץ ומטבח חדש. כמו כן שירותים רבים אחרים כמו ריצוף וקרמיקה, עבודות צבע וגבס, עבודות אדריכלות, היתרי בניה ותוספות בניה, טיפול במערכות אינסטלציה ועוד. מיומנות, אמינות ואחריות מלאה.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה