משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ מטבחים מחיר


אחד השיקולים המהותיים בשיפוץ מטבח הוא כמובן העלות שלו. חלקנו מעוניינים במטבח נוצץ המיוצר מהחומריים האיכותיים ביותר, ומוכנים לשלם כל מחיר בתמורה לכך. אחרים, בוחנים היטב ומחפשים "שיפוץ מטבח עלות" בגוגל, מתוך ניסיון לנבא כמה תעלה מתיחת הפנים למטבח. אבל, חשוב להבין כי כאשר מתכננים את תקציב המטבח, למרבית המשפחות אין את כל הנתונים על מנת לחשב את העלות. נציין מספר נתונים שישפיעו על המחיר הסופי.

בחירה במותגי ריהוט
עלות ארונות המטבח, השיש והעיצוב הכללי תושפע במידה רבה מהמותג בו בחרתם לרכוש. ככל שהמותג צבר מוניטין ארוך טווח ומקושר לערכים כמו "יוקרה" ו"איכות גבוהה" כך תוכלו לדעת כי השיפוץ יעלה יותר. כאשר אתם עורכים סקר, ובודקים "שיפוץ מטבח מחירים" תגלו כי החברות השונות אינן מציגות מחירון. ארונות המטבח יכולים לנוע בין מאות שקליים לאלפים - תלוי במותג, בדגם ובקונה. ומה עוד משפיע על מחירי המטבח?

החומרים בהם תבחרו לעשות שימוש
אספקט נוסף המשפיע על עלות המטבחים הוא החומרים בהם תחליטו לעשות שימוש. אבן טבעית או שיש יעלו יותר מחומרים מלאכותיים. כאשר אתם בונים את הארונות מעץ מלא, הם כמובן יעלו יותר מסיבית. ואם בחרתם בחיפוי שיש של הקיר, כמובן שהוא יעלה יותר מחיפוי קרמיקה או מצביעה בלבד. לכן, אם ברצונכם לחסוך סכום ניכר שיפוץ מטבח מחיר החומרים הוא חלק בלתי נפרד מתג המחיר הסופי של השיפוץ כולו.

אז במה חשוב להשקיע?
בכל פעם שניגשים לפרויקט שיפוץ מטבחים מחיר אינו צריך להיות השיקול העיקרי. משום שמדובר בפעולה שתעשו פעם במספר עשורים (במרבית המשפחות) והמטבח ילווה אתכם לעתים במשך דורות, לעתים עדיף להשקיע בחומרים איכותיים ועמידים יותר, שישמרו על המטבח נוצץ ומבריק לאורך תקופה ארוכה. אחרים יעדיפו להשקיע במטבח סכום נמוך בתחילת הפרויקט, ולבצע את תהליך השיפוץ בשלבים - בשלב הראשון להשקיע רק בריצוף ובשיש, ולאחר מכן להוסיף תאורה יוקרתית ומכשירי חשמל חדשים. הכל בהתאם ליכולת הכספית.

לקבלת רעיונות נוספים הקשורים לעיצוב המטבח, להערכת עלות הפרויקט לשיפוץ המטבח וחידוש חדרים נוספים בבית שלכם, התקשרו למומחי פרפקטו ונשמח לעזור: 072-3380505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה