משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ חדר אמבטיה


האמבטיה מיושנת? נדרשים לשינויים בחלל? מעוניינים למקסם את ערכו של הנכס שלכם? בשנים האחרונות, אנו עדים למגמה חיובית בתחום עיצוב חללי רחצה. חיפויים חדשים נכנסים לשוק, וכמו כן, מוצעות אופציות טובות יותר למיצוי השטח בחלל, שמגמת ה" well being" מובילה את הטרנד, שכנראה הגיע כדי להישאר. מה משפיע על אומדן עלות השיפוץ לחלל הרחצה?

שיפוץ אמבטיה, כמה זה עולה לי?
שיפוץ חדר אמבטיה הצעת מחיר מושפע בעיקר מגודל החלל ואיכות החומרים הנבחרים. בין אם מדובר על חיפויי אבן צפחה, בריקים, או בכלל קוביית זכוכית עם פסי איטום, כמו כן, שיפוץ חדר אמבטיה עלויות מושפע מאיכות אביזרי הסניטציה והפרזול, בחירה במותגים מובילים, או העדפת אביזרים בעלי טכנולוגיה מובנית, ואפילו חיבור לתקשורת אלחוטית ומערכות שמע.

השפעה נוספת על שיפות חדר אמבטיה עלויות שמורה לנושא קבלן הביצוע. ככל, שהיכרותו עם המותגים השונים, עבודתו עם ספקי חומרי גלם ואביזרי חיפוי, איטום וכירוי מתחרים גבוהה יותר, הוא יכול להציע חבילת עיצוב כוללת במחיר אטרקטיבי ובאיכות גבוהה במיוחד, וזאת בזכות היתרון לגודל והניסיון שלו בתחום.

ממה מורכב המחיר?
שיפוץ חדר אמבטיה מחיר מורכב ראשית מתיאום ציפיות עם הלקוח, שתשים דגש על היקף השיפוץ הדרוש, ומתן פתרונות מקצועיים לצרכים. ישנם לקוחות המעוניינים להחליף אגניות רחיצה או לבצע ציפוי וחידוש אמבטיות קיימות, ישנם לקוחות, המעוניינים להחליף את הצנרת ומערכת הסניטציה, וישנם לקוחות המעוניינים בשינויים קוסמטיים בלבד. היתרון הגדול הוא, שניתן כיום לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות, שישקפו אף עבודות מקיפות במיוחד, ויהיו נעימות לכיס. וזאת בזכות ריבוי החומרים, האביזרים והאפשרויות, המוצעות בתחום.

לסיכום, העדיפו קבלן ביצוע, אשר מעורה בתחום, מכיר את החידושים המוצעים, ויוכל לבנות עבורכם תכנית שיפוץ אטרקטיבית, שמתחשבת בכל הצרכים והאילוצים שלכם. היעזרו ביתרון הגודל וההיכרות עם השוק של קבלן הביצוע שלכם כדי לקבל פתרונות איכותיים במחירים חסרי תקדים.

חברת פרפקטו, בעלת ותק של מעל 30 שנה בתחום העיצוב ושיפוץ, מומחית ביצירת, עיצוב ושיפוץ חללי רחצה, בהתאם לתוואי השטח והעדפות הלקוח, צרו עמנו קשר לייעוץ ראשוני ולקבלת הצעת מחיר בטלפון, שמספרו : 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה