משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ חדר אמבטיה


ישנם הרבה מאוד חדרי אמבטיה אשר אין בהם חלון או שרמת הלחות המצטברת בחדר האמבטיה היא גבוהה במיוחד. תופעה זו עשויה לגרום להרבה מאוד עובש וכתוצאה מכך לקילוף של הטיח ובעיקר מראה לא נעים. תופעה זו של עובש על הקירות עשויה במקרים מסוימים לפגוע בבריאות בני הבית על כן חשוב מאוד לדעת ולטפל בזה מוקדם ככל האפשר על מנת למזער נזקים. כמו כן במקומות בהם ישנה זרימת מים מתמדת קורות תקלות מסוגים שונים.

מה חשוב לדעת על שיפוץ אמבטיות? באילו חומרי גלם חשוב להשתמש בשיפוץ אמבטיות? מה הם השירותים אותם ניתן לרכוש בחברת השיפוצים פרפקטו? מי הם הלקוחות של חברת פרפקטו?

שיפוץ חדר אמבטיה זה לא עניין של מה בכך.
חשוב מאוד לדעת כי מי שיהיה אמון על תיקון מערכת האינסטלציה או על תיקון האמבטיה יהיה לו את הידע הנדרש וכמו כן את כל הניסיון על מנת לבצע את העבודה כראוי. חברת פרפקטו מקדישה ימים כלילות בבחירת הצוות המקצועי האיכותי ביותר על מנת לשרת את הלקוח נאמנה.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי לטובת אותו שיפוץ חדר אמבטיה יבחרו חומרי הגלם האיכותיים ביותר והמתאימים ביותר לאמבטיה. אלו יכולות להיות עבודות גבס או כל סוג של עבודת שיפוץ חדר אמבטיה כזה או אחר המצריך את המרכיבים האיכותיים העמידים בפני מים. חברת פרפקטו עושה שימוש אך ורק באלמנטים המשובחים ביותר.

שיפוץ חדרי אמבטיה? למה לבחור שירותי את חברת פרפקטו?
בחברת פרפקטו שמים את הלקוח בראש סדר העדיפויות. בחברת פרפקטו מקפידים מאוד על מחירים הוגנים ללקוח לכל סוג של עבודת שיפוצים, בין אם זו עבודת שיפוץ חדרי אמבטיה פשוטה או עבודות מרוכבות יותר כמו שיפוץ כל הבית. כמו כן הקפדה על ניקיון וסדר והתחשבות בסביבה כולה בהליך השיפוץ ולאחריו.

מחשפים שיפוץ אמבטיה? מה עוד עושים בחברת פרפקטו?
מגוון עשיר ומרשים ביותר של שירותי תיקונים ושיפוצים הכולל שיפוץ אמבטיה כאמור וכמו כן שירותי תיקוני מערכות אינסטלציה, עבודות קרמיקה וריצוף, עבודות גבס מכל הסוגים ועוד. אמינות ואחריות.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה