משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

שיפוץ המטבח – כיצד עושים את זה נכון?


אם אתם רוצים לשפץ את המטבח שלכם בצורה טובה - חשוב שתדעו כי כיום ישנן חברות מקצועיות לשיפוץ מטבחים אשר יוכלו לסייע לכם לתכנן נכון יותר את המטבח שלכם.

אבל כיצד מתכננים מעצבים ומשפצים? הנה כמה טיפים מעולים:

בחירת קונספט עיצוב – בתחילה ועוד לפני שלל הפעולות שיש לבצע בעיצוב ושיפוץ המטבח: חשוב לבחור קונספט נכון לעיצוב ותכנון ולהבין בכל כיצד תרצו שהמטבח החדש שלכם יראה. כיום ישנם שלל קונספטים לעיצוב הבית והמבטח כמו המראה הים תיכוני, המראה הכפרי, התעשייתי, המודרני ועוד. בכך תוכלו לקבל מבט כללי כבר כאשר תדמיינו את מראה המטבח שלכם.

תכנון פרקטי וניצול החלל – כאשר אתם מתכננים את מראה המטבח  שלכם ובוחרים את דרכי השיפוץ שלו, חשוב שתבצעו באמצעות אנשי המקצוע העוסקים בתחום השיפוצים את כל התכנונים וההתאמות שיעזור לכם לתכנן את המשרד באופן פרקטי. נסו לבדוק כיצד תוכלו לנצל את החלל על מנת להקצות עוד חללי אחסון, משטחי עבודה וארונות למטבח ונסו לבצע התאמה של המטבח לדיירי הבית ולכם.

התאמת האלמנטים השונים בבית למטבח – שימו לב כי אתם מבצעים התאמה של שלל אלמנטים למראה של המטבח, כמו למשל שחשוב שבחלל תתבצע פעולה של פוליש לרצפה ישנה על מנת לאפשר מראה חדש ונקי, בעוד שלעיצוב כפרי ניתן לחפות את הריצוף על ידי ריצוף פרקט ועוד. שימו לב כי האלמנטים השונים בחלל מתכתבים בצורה טובה עם שלל חלקי המטבח והמראה הכללי שלו.

תנו את תשומת הלב לפרטים הקטנים - וודאו כי אתם נותנים את תשומת הלב שלכם גם לפרטים הקטנים. וודאו כי אתם מוצאים שלל חפצים לעיצוב המטבח שיתכתבו בצורה טובה עם המראה השלם של החלל כמו וילונות מתאימים לחלון המטבח, ארונות אחסון מיוחדים שגם הם נראים נפלא עם המטבח ושאר עיצוב הבית כמו גם התאמה של כלי מטבח מושלמים כמו למשל: כלי נירוסטה עתיקים למטבח המעוצב בסגנון כפרי, או כלי מתכת לסגנון התעשייתי.

לסיכום, עיצוב מטבח יכול להיעשות בקלות וזאת במידה ואתם בוחרים את אנשי השיפוצים השונים המומחים בבניית מטבחים כמו גם את כל האלמנטים והרהיטים שהופכים את המטבח שלכם לשלם!
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה