משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ דירה - שיפוץ בית משותף


שיפוץ דירה
אוהבים את הבית שלכם, רק לא את הצורה שבה הוא נראה עכשיו? לעתים גם שיפוץ קוסמטי מבחוץ יכול ליצור שינוי פנימי נהדר. רבים מתחילים פרויקט שיפוץ בית משותף בגלל הרצון להעלות את ערך הנכס. אם בעבר פרויקטים מסוג תמ"א 38 היו מאד פופולאריים, היום הרבה יותר קשה לקבל את האישורים, ולכן חבל לחכות עשרות שנים. אתם יכולים לבצע את השיפוץ בעצמכם וליהנות ממנו גם בזמן שאתם גרים בבית, וגם בזמן המכירה.

מדוע כדאי לבצע את השיפוץ דווקא עכשיו?
מחירי הדירות בארץ נמצאים בקיפאון מסויים. המחירים אינם עולים, וכעת גם מתחילים לרדת. אם אתם שוקלים למכור את הבית - רצוי לעשות זאת בקרוב. אך איך תבטיחו שתקבלו את התשואה המקסימלית על הנכס? שיפוץ דירה בכל גודל יכול להעלות את ערכה מכמה אחוזים בודדים ועד עשרות אחוזים. אך האופציה הזו פתוחה לא רק בפני משקיעי הנדל"ן או זוגות המשפרים דיור - אלא גם עבור דיירים שרוצים לחזור הביתה לבית מרשים יותר.

מה אפשר לשפץ?
תחום השיפוצים הוא תחום רחב לאין ערוך. יש המשדרגים את חדר האמבט או המטבח בלבד, ואחרים עושים שיפוץ כללי ("הופכים בלטות…"). לפעמים, רק צביעה של החלק החיצוני של הבית יכולה לעשות פלאים, לצד רענון של מספר חדרים, ולעתים כדאי להוסיף או להוריד קירות ולשנות את חלוקת החלל הפנימי. האפשרויות העומדות לרשותכם הן עצומות, ובדרך כלל פגישה עם בעל מקצוע יכולה לכוון אתכם ולתת ערך מוסף לכל פעולת שיפוץ שתבחרו לעשות.

פרפקטו - נפגשים אתכם ומשנים את חזות הבית
אנו שמחים להזמין אתכם לפגישה אצלכם או אצלנו, על כוס קפה, לתכנון השיפוץ הבא שלכם. בפגישה זו תוכלו לספר לנו מה הייתם רוצים לשנות בבית, לקבל מספר אפשרויות ולבחון עלויות. בסופו של יום, אתם תגורו בבית, ולכן תוצאות השיפוץ משמעותיות עבורכם, בנוסף להתאמה האישית של הסגנון העיצובי.

קבעו אתנו פגישת יעוץ, ללא התחייבות, וקבלו הצעת מחיר לעיצוב דירת החלומות שלכם.

אנו במרחק שיחה אחת בטלפון - 072-3380505, או בקרו באתר האינטרנט שלנו ודברו בזמן אמת עם נציג החברה בצ'ט.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה