משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ דירה קומפלט


שיפוץ דירה ישנה הוא תמיד דבר מרגש. נכון שהוא דורש לא מעט עבודה, והוא לא תמיד פשוט ונוח, בוודאי כשצריך להשקיע בו זמן וכסף. בשביל שיפוץ דירה, צריך לפנות חדרים, והרבה פעמים זה דורש מאיתנו גם לעזוב את הבית ולשכור מבנה אחר לגור בו במשך תקופה עד שהשיפוצים יסתיימו, שלא נדבר על זה שאם אנחנו סוגרים עם בעל מקצוע על מועד לתחילה וסיום העבודה, זה לא מבטיח שום דבר, אך עדיין, בסופו של דבר, מדובר על משהו מאוד מרגש, במיוחד כשהוא מגיע לסיום העבודה.

על מנת ששיפוץ דירה ישנה יהיה לא רק מרגש אלא גם יעבור בצורה פשוטה וקלה, אנחנו צריכים לדעת כיצד עושים את זה נכון. זה מתחיל בשלב בו אנחנו מתכננים את השיפוץ, אז עלינו להחליט האם אנחנו הולכים על שיפוץ דירה קומפלט, כלומר אם אנחנו משפצים את כל הדירה או רק אזור או חלק מסוים. בשיפוץ דירה קומפלט יש יתרונות, מאחר ואנחנו יכולים לשנות את פניה לגמרי וליצור תכנון אחיד, לעומת זאת, אם אנחנו בוחרים בשיפוץ של אזור או חדר, אז אומנם מדובר בשיפוץ קל ופשוט יותר שלוקח פחות זמן, אך התכנון הוא לא אחיד, וכך חלק מהדירה ייראה חדש וחלק פחות.

בשלב הבא עלינו להחליט עם מי אנחנו עובדים, עם איזו חברת שיפוצים אנחנו בוחרים לעבוד. התנאי לעבודה עם חברה מסוימת, היא כמובן הצעת מחיר טובה שמתאימה למסגרת התקציב שלנו וכן חברה שתעמוד בלוח הזמנים ותוכל, מן הסתם, לעמוד בדרישות התכנון שלנו.

בשלב הבא, עלינו לפנות את כל מה שאנחנו צריכים ויכולים מהמקום על מנת שהשיפוץ יוכל להתבצע מבלי הפרעה ומבלי שייגרם נזק לחפצים ולציוד שלנו. במידה ומדובר בשיפוץ דירה קומפלט, הרי שעלינו להעביר את כל החפצים לדירה אחרת אותה נשכור, בחוזה על פי לוח זמנים שמתאים לשיפוץ. עלינו לזכור שייתכן מאוד שהשיפוץ יתארך ולכן מוטב שנשכור מבנה למגורים, לתקופה יותר ארוכה מזו שאנחנו מצפים שיארכו השיפוצים.

לסיום, בשביל ליהנות משיפוץ דירה ישנה בצורה הטובה ביותר שניתן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת פרפקטו מבצעת שיפוצים בשרון ובגוש דן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ומפורטות לפי הצרכים שלכם לשיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ חדרים בודדים. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה