משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

שיפוץ דירה כחלק מפרוייקט תמ"א 38


כחלק מפרוייקט תמא 38 הנחשב למהלך בטחוני וכלכלי יעיל לחיזוק הבניין, ניתן גם לשפץ את הדירה על מנת לשדרג את איכות החיים וליהנות מדירה יפה וחדשה לצד בניין מטופח ומושקע.

מה יש להביא בחשבון בעת פרוייקט תמא 38 
תושבי הבניין המיועד לפרוייקט תמא 38 צריכים להביא בחשבון מספר דברים בבואם להסכים לפרוייקט- בסופו של ההליך הם צפויים לשדרג את איכות החיים שלהם ואת שווי הדירה. ההיבט הנוסף הוא כי עד שהפרוייקט יצא לדרך הם צפויים לעבור תקופה של שיפוצים.  הפרוייקט כולל בין היתר חיזוק מבנים והתאמתם לסיכונים במקרה של רעידת אדמה , אך גם התאמה לסיכונים של פעולות איבה, בייחוד כאשר בוחרים להתאים מקלט.

אם נסכם את הנושא, למרות העובדה כי מדובר בתקופה של שיפוצים, הרי התוצאה הסופית היא שדרוג הבניין והתאמתו ולכן ההמלצה היא לחשוב לטווח הארוך. אותו רעיון אשר הועלה בתחילה- נחשב עבור רבים לרעיון מהפכני אך ניתן בהחלט להוציאו לפועל- שיפוץ הדירה במקביל לשיפוץ הבניין כולו- כך הדיירים המתגוררים בדירה ימצאו עצמם מרוויחים פעמיים. 

דירה משופצת כחלק מפרוייקט תמא 38 נחשבת דירה קלה למכירה
בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה בתחום השיפוצים. ניתן לראות כי כאשר מקבלים את ההחלטה לשפץ את הדירה, איכות החיים עולה, לצד ערך הדירה. שיפוץ דירה כחלק מפרוייקט תמא 38 כולל בין היתר ביצוע קירות גבס, שבירת קירות, ריצוף, התקנת פרקט ועוד והתוצאה היא איכות חיים גבוהה יותר וכן העלאה של שווי הדירה בסכום גבוה יותר. השילוב של דירה משופצת עם תמא 38 מעלה את ערכה של הדירה נחשב בעיני רבים לשילוב המנצח ביותר- מדובר על צעד משתלם ביותר מבחינה כלכלית הן עבור הדיירים והן עבור יזמי תמ"א 38.  

אין ספק כי בסיטואציה הנ"ל מדובר על פרוייקט מתאים לכל הצדדים- השכנים בבניין לא ירגישו אי נעימות בשל העובדה כי בכל הבניין מתבצע שיפוץ וכן למטרת השיפוץ ניתן להסתייע במשאבים שונים שהוקמו לצורך פרוייקט תמא 38 כמו פיגומים שונים. יתרה מכך, בסופה של התקופה הנראית עבור רבים כתקופה שאינה פשוטה במיוחד, מקבלים דירה חדשה ובניין חדש- הדירה חדשה לחלוטין, ניתן ליהנות משדרוג של מעלית בבניין וגם חזית הבניין נראית יפה יותר. 
איפיון הקרקע טרם העבודה 

על מנת לבצע שיפוץ במהלך פרוייקט תמא 38 יש לבחור את אנשי המקצוע הטובים לבחינת הקרקע לצורך עבודה איכותית. בדיקת הקרקע תעשה על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם אשר להם ניסיון רב ויש ביכולתם לבדוק את הקרקע באמצעות מכשור מתקדם. במידה ומתגלה כי הקרקע מזוהמת, ניתן להעניק את הטיפול האיכותי ביותר על מנת לטפל בבעיה בהקדם האפשרי ולהתחיל את עבודות השיפוץ של הדירה.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה