משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ דירה בתל אביב


מטבח מעוצב
מדוע לשכנה שלך יש מטבח שנראה טוב יותר? האם זה המעצב שבחרה? אולי החומרים מהם עשוי המטבח? ואולי הסוד טמון דווקא בחברת השיפוצים בה בחרה? התשובה נמצאת בשילוב בין השלושה, כאשר ב"פרפקטו" אתם מקבלים את כל השירותים תחת מטריה אחת. בכל שיפוץ דירה בתל אביב אנו מלווים כל שלב בפרויקט עם מעצב פנים מקצועי, על מנת להפוך את המקום לו אתם קוראים בית ליצירה שאין שני לה. ולא, אינכם צריכים להוציא הון על מנת ליהנות ממטבח מעוצב, סלון מזמין וחדרי שינה שפשוט כיף להתחיל ולסיים בהם את היום.

אבל אין לנו מושג בשיפוצים…
סביר להניח שכשקניתם את הרכב שלכם לא הייתם צריכים להכיר כל משאבה בו. גם בתחום השיפוצים, כאשר מלווה אתכם חברה מקצועית, אינכם צריכים להכיר את התחום על בוריו על מנת ליהנות מבית חדש ומפנק. אנו מגיעים אליכם, מייעצים על בסיס הניסיון העשיר העומד לרשותנו של שלושים שנות שיפוץ, ויוצרים ביחד אתכם את המקום שבו המשפחה (וגם הדורות הבאים) יחושו את התחושה החמימה הזו… של בית.

איך אתם עושים את זה?
כאשר אנו מתחילים פרויקט, אנו מתכננים אותו מ- א' ועד ת'. בוחרים יחד אתכם את חומרי הגלם בהם נעשה שימוש, ומקפידים על איזון עדין בין מחיר לאיכות. לעולם לא ננסה "לעגל פינות" או להתפשר על בטיחות ואיכות. אנו מלווים לא רק משפחות הגרות בבית, אלא גם מאות משקיעי נדל"ן המשביחים את איכות הנכס וזקוקים לאיכות ללא פשרות, ושמים לב גם לפרטים הקטנים שאולי נשכחו בתהליך התכנון.

האם אפשר לראות איך עיצבתם את הבתים בפרויקטים עליהם עבדתם במהלך השנים?
כמובן. תוכלו לראות מגוון רחב של פרויקטים כמו שיפוצים בתל אביב, באזור השרון וברחבי הארץ. חלק מהתמונות מופיעות גם באתר האינטרנט שלנו, ותמונות אחרות יוצגו על ידי נציגי המכירות. תמונות אלה יוכלו גם לתת לכם רעיונות חדשים לשיפוץ הנכס שלכם.

אז איך מתחילים?
התקשרו אלינו למספר - 072-3380505 ודברו עם אחד מנציגי שירות הלקוחות שלנו, נשמח להעניק לכם מידע טלפוני ולהפגש למתן הצעת מחיר בבית שלכם. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה