משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ בית פרטי


בעולם השיפוצים כידוע, בדומה לעולם הבנייה והנדל"ן, יש מספר סוגים של שיפוצים בהתאם לאופי המבנה. הן דין שיפוץ בתים פרטיים דומה לדין שיפוץ דירות מגורים, מעצם העובדה שמדובר על אופי אחר של מבנה, גודל אחר של שטח, אפשרויות אחרות, אישורים אחרים שנדרשים וכדומה.

במאמר זה אנחנו נסביר בקצרה על היתרונות שעומדים בפני אנשים שיש להם בית פרטי בכל הקשור לשיפוצים וכיצד הם יכולים להשתמש ביתרונות אלו לצורך עבודות שיפוצים ייחודים. חשוב להבהיר, בכל מקרה של עבודת שיפוצים, יש לתת לאנשי מקצוע לעשות זאת, גם במקרה שמדובר בבית פרטי, ורצוי שבתוך העבודה ישתלבו גם אנשי מקצוע מתחומים אחרים, על מנת שתוכנית השיפוץ תהיה שלמה ויתרה מזו, שהעבודה תתבצע באופן כולל, ולא שחלק אחד ישופץ על חשבון פגיעה בחלק אחר.

מה הם היתרונות שבשיפוץ בית פרטי
ניקח כל בית פרטי שהוא, יש לו 3 יתרונות מובנים. הראשון, הוא יכול להתרחב. במידה ואין בעיה של אישורים במקום, הרי שהשיפוץ לא חייב להיות רק פנימי הוא יכול להיות גם חיצוני, הוא יכול להיות שיפוץ לצורך הרחבה. מדובר על דברים שמאפשרים להגדיל את המבנה באופן ניכר.

יתרון שני, ניתן להגביה את המבנה. אם לא מספיק הרחבה לצדדים, הרי אפשר להגדיל לגובה. בשני המקרים אגב, מדובר בשיפוץ שלא חייב לפגוע בשגרת החיים של הדיירים במקום. הרי אם בוחרים להקים עוד קומה על חשבון הגג, הרי עדיין אפשר להשתמש בכל המבנה כפי שהוא. כנ"ל במקרה של הרחבת המבנה לצדדים.

יתרון שלישי, להבדיל משיפוץ דירת מגורים, הרי שיפוץ בתים פרטיים, לא דורש אישורים מהשכנים, לא דורש לעמוד בתנאים מסוימים שקשורים לשכנים. זה מקל מאוד על תוכניות הבנייה והאפשרויות השונות שעומדות בפני בעלי המבנה. אם נניח רוצים להרחיב את הנכס או להגביה אותו, הרי שזה אפשרי ואין צורך לקבל אישור מהשכנים.

חשוב לומר, שכל שיפוץ בית פרטי צריך לקחת בחשבון את העובדה שיש סביב הבית גינה, וייתכן שיש מחסן וחנייה, כלומר צריך להתחשב במה שנמצא סביב הבית על מנת שיהיה ניתן לבצע את השיפוץ בצורה טובה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שיפוצים בתים פרטיים, בפרט שיפוצים בשרון ובאזורים שונים ברחבי הארץ, אתם מוזמנים לפנות אלינו, פרפקטו שיפוצים. אנחנו מתמחים בעבודות שיפוצים שונים ועושים זאת במקצועיות ובמסירות. ניתן לפנות אלינו במייל וכן בטלפון. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה