משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ בית - מחיר


שיפוצים בסביבת המגורים
הגיע הזמן לרענן את החלל? המטבח מיושן? כך גם המרפסת? שיפוץ הוא פתרון איכותי, המאפשר לכם לשדרג את סביבת המגורים האהובה עליכם ולהפיח בה חיים חדשים. אנשים רבים פונים לשיפוץ לאחר שנמצאו פגמים רבים במקומות שונות בחלל המגורים, או כאשר הם נדרשים להתאמת סביבת המגורים שלהם לאורך חייהם החדש. מה המרכיב המשפיע ביותר על עלויות השיפוץ? וכיצד ניתן להגיע לתוצאה איכותית בעלות מהודקת?

מה המרכיב המשפיע ביותר על עלויות השיפוץ?
שיפוץ בית מחיר עשוי לנוע מעשרות שקלים בודדות ועד מאות שקלים, ההבדל הגדול ביותר נובע מהיקף השיפוץ, איכות החומרים וקבלן הביצוע. שוק העיצוב רווי בחומרי גלם איכותיים, חלקם טבעיים חלקם הם תוצר של תעשיית הפלסטיק, והשילוב ביניהם, הוא זה שיביא לתוצאה האופטימלית במחיר המתאים לכיס.


לגבי שיפוץ בית משותף מחיר בדרך כלל יתחלק בין דיירי הבניין, כך שניתן בהחלט לשקול ליצור פינות הסבה איכותיות בשטחים הציבוריים וגינון תואם. לסיכום, שיפוץ דירה מחיר עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים ואף יותר, אך ניהול נכון של התקציב, בניית תכנית זמנים ועמידה בה, יכולים לנבא באופן המדויק ביותר את העלות הסופית.

כיצד ניתן להגיע לתוצאה איכותית בעלות מהודקת?
על מנת לענות על שאלה זאת, ראשית יש להגדיר, מהי תוצאה איכותית. תוצאה איכותית היא ביטוי של השילוב האופטימלי של החומרים במחיר נתון. שכן גם עמידה בתקציב השיפוץ היא מרכיב חשוב למדד הצלחת פרויקט השיפוץ. אלמנט נוסף, שיבטיח את הצלחת הפרויקט היא בחירה בקבלן המתכלל את כלל עבודות הבינוי הנדרשות, לרבות הוספת מחיצות, שבירת קירות, טיפול בנושאי סניטציה ויצירת נגרות מותאמת אישית למקסום פונטציאל המקום בחלל. העדיפו קבלן אמין, עתיר מוניטין, אשר יוכל לבנות עבורכם את תמהיל המוצרים והשירותים הרלוונטי לסביבת המגורים שלכם.

חברת פרפקטו, בעלת ותק של למעל 30 שנה, ושלושה אולמות תצוגה, מציעה שירותי שיפוץ מקיפים לבית הכוללים: עמודות בניה, עבודות גבס, אינסטלציה, עבודות חשמל, ריצוף, צבע, עבודות נגרות מקצועיות, שיפוץ, עיצוב ובניית מטבחים, ליצירת קשר וקביעת פגישה ראשונית, צלצלו אלינו, ונשמח לעזור: 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה