משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

שיפוץ אמבטיה


שני החדרים הפופולאריים ביותר בבית לשיפוצים, הם אמבטיה ומטבח. מדובר בשני החדרים שגם מושקעים בהם הכי הרבה כסף וזמן בתכנון השיפוץ שלהם ובביצוע שלהם. במאמר זה אנחנו נסביר בקצרה מדוע ובמה כרוך שיפוץ אמבטיה או שיפוץ מטבח.

לפני שנתחיל, נציין, שיפוץ אמבטיה או שיפוץ מטבח נעשה בממוצע אחת ל-10, 15 שנה. במרבית הבתים. יש בתים שמושכים את זה קצת יותר, יש בתים שמושכים את זה קצת פחות. בדרך כלל שיפוץ של החדרים הנ"ל, נעשה על פי צרכים משתנים של דיירי המקום, או כתוצאה מכך שהחדרים כבר אינם במצב תקין.

כאן אנחנו נכנסים לשאלה, מדוע דווקא מטבח או אמבטיה, הם החדרים אשר עוברים, בדרך כלל, את השיפוץ הרחב ביותר במבנה ומדוע מושקעים בהם יותר כספים מאשר בחדרים אחרים. זה קשור לשלוש נקודות עיקריות.

ראשית, מדובר בשני חדרים שמושקעים בהם כספים רבים בגלל אופי המבנה והשימוש שלהם. למשל, כשמדובר בחדר אמבטיה, אז יש את האמבט, כיור, אסלה, שיש ועוד. מאפיינים שעולים הרבה כסף וחשובים מבחינת העיצוב. במטבח מושקעים כספים רבים בגלל השיש והארונות, מאחר וחשוב לנו העיצוב של חדרים אלו, אז אנחנו נהיה מוכנים להשקיע כספים רבים מצד אחד, ומצד שני נשקיע לא מעט בתכנון שלהם.

שנית, מדובר בחדרים שאופי השימוש בהם הוא ייחודי, להבדיל מחדרים אחרים, ייתכן מאוד שעם הזמן הם לא יהיו עמידים, אנחנו נראה קילופים בקירות ובאמבטיה עצמה, נגלה שארונות המטבח לא תקינים, מדובר על דברים שמפריעים לשימוש בחדר. לא מדובר בריהוט רגיל שאפשר לזרוק ולהחליף בחדש, אלא מדובר בריהוט אשר בשביל להחליף אותו, צריך לעשות שיפוץ כולל במקום. צריך לזכור עוד, שאותו ריהוט, קשור לאלמנטים חיצוניים, כמו צנרת מים, שיכולה להשפיע על השימוש בו.

שלוש, שיפוץ מטבח או שיפוץ אמבטיה, יכול לשרת אותנו היטב, שכן זה מעלה באופן ניכר את ערך הנכס וכך אם נרצה למכור אותו, הרי גם אם אנחנו נוציא סכומי כסף גדולים על השיפוץ, נוכל לקבל אותם בחזרה כשנמכור את הנכס.

לסיום, אם אתם מחפשים חברת שיפוצים שמתמחה בשיפוץ שירותים או שיפוץ מטבח, זה הזמן לפנות אלינו, חברת פרפקטו. אנחנו מציעים לכם אפשרות לשפץ את הבית ובפרט את החדרים הנ"ל, במחירים אטרקטיביים. ניתן ליצור איתנו קשר באופן מיידי, בטלפון או דרך האתר ובמייל של החברה. 
 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה