משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

שילוב כסאות בר למטבח


הבית שלנו הינו המקום בו תמיד נרצה להשקיע את מירב תשומת הלב בכל הקשור להוספת פריטי עיצוב לשם שדרוג נראות כלל החדרים הקיימים. עבור כל פינה בבית נוכל למצוא את הפתרון האולטימטיבי אשר יהפוך את האזור ליפה הרבה יותר אך יחד עם זאת גם מתפקד בצורה טובה ויעילה. מטבח הבית שלנו יכול להיות בדיוק המקום לשם כך. הוספת כסאות בר יכולה בהחלט לשדרג את מראה המטבח ולהעניק לנו תחושה נינוחה גם כאשר נביט על אותם כסאות אך כמובן כאשר נשב ונשתמש בהם. היכולת שלנו לרכוש כסאות בר בצורה מועילה תוכיח את עצמה רק לטווח הרחוק ולשם כך עלינו יהיה לאתר את המוצרים הרלוונטיים ביותר.

כיצד כסאות בר מוסיפים למטבח הבית שלנו ?
ישנם כמה יתרונות יחסיים כאשר מדובר על אותם הכסאות הגבוהים והמעוצבים הממוקמים סביב האי או הדלפק במטבח. שמם הלא הוא - כסאות בר, והוא ניתן להם משום שפעם היה ניתן למצוא אותם רק בפאבים ובברים השונים, שם יימצאו האחד לצד השני אל מול שולחן הבר הגבוה. לפני עשרות שנים עדיין לא היה מקובל לשלב אותם סביב האי או הדלפק במטבח כמו היום, מכאן קיבלו הכסאות את שמם הנ"ל.

בדרך כלל ניתן יהיה למצוא מגוון רחב של כסאות בר למטבח דרך כל אמצעי המדיה המייצגים את החברות והעסקים בתחום. הכסאות יוכלו להוסיף לעיצוב הבית והמטבח רק אם אכן יתאימו לחדרים אלו בצורה ההרמונית והנכונה. כלומר, מכך ניתן להסיק כי לא כל כסא שימצא חן בעינינו אכן יוכל להשתלב במטבח שלנו. בחירתם תמיד תהיה מותנה בקבלת סיוע מאנשי מקצוע בתחום, אשר יוכלו לסייע לנתב אותנו אל המוצר המתאים בו בעת.

אם כך, כסא הבר המתווסף כפריט ריהוט מעוצב למטבח, ישדר עצמה, יוקרתיות ואלגנטיות וכל זאת בפריט אחד. הרגליים הגבוהות העשויות לרוב מעץ מלא לצד אפשרויות ריפוד המושבים בצורה רב-גונית, יוכלו לשפר את מראה כל המטבח עד מאוד. אם נדאג לבצע החלטות נכונות בהקשר של שדרוג מראה הבית והאזורים עליהם דובר קודם לכן באופן מקצועי, הרי שנזכה בפריט אלגנטי ויפיפה שיוסיף הרבה צבע וישפר את איכות החיים בבית באופן מוחשי ונראה לעין.

שדרוג מטבח ביתנו לאיכות חיים טובה יותר
בעולם עיצוב הבתים כפי שמתקיים היום, ישנה חשיבות רבה למודרניזציה ולנראות עכשווית, גם אם הלך הרוח איננו משדר את ימנו אנו. כסאות בר למטבח מגיעים נכון להיום בשלל צורות וצבעים היכולים להשלים בקלות כל מראה אותו נרצה להציג. מעבר לזה היכולת וההתפתחות הטכנולוגית הביאה לייצור כסאות אלו באופן נוח ומותאם לכל משתמש. כך ניתן יהיה להתאים את הדגם גם ברמה העיצובית וגם ברמה הפונקציונאלית.

חשוב להדגיש כי הבחירה של פריט זה כדאי כי תבוצע לאחר התייעצות עם הגורמים המקצועיים שיסייעו לנו. את מתן העזרה ניתן לקבל באמצעות אתרי האינטרנט של החברות המשווקות את הרהיטים. באתרי החברות נוכל לצפות במפרט של כל פריט ופריט, להבין מאילו חומרי גלם יהיה הוא עשוי, האם סגנון הריפוד תואם את רצוננו ועוד. יחד עם זאת בעזרתן של תמונות ואמצעים ויזואליים נוספים נתרשם מעיצובם של כסאות הבר. בצורה זו קל יהיה לנו להתכנס אל עבר המוצרים שיימצאו חן בעינינו.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה