משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

ציוד מומלץ למי שרוצה לשפץ את ביתו בצורה מקצועית


בכדי לשפץ את הבית בצורה מקצועית אפשר לשפוך הרבה מאוד כסף על אנשי מקצוע או לבחור בדרך אחרת. הדרך השנייה אולי מאומצת יותר אבל גם מספקת יותר. זו הדרך שבה אתם מפשילים שרוולים ולקוחים את העניינים לידיים. זו הדרך שבה אתם עושים את כל העבודה או לפחות חלק ניכר ממנה, אבל גם זוכים בסיפוק, במחמאות ונהנים מתוצאות מצוינות. לצורך כך, תצטרכו להצטייד בציוד שיאפשר לכם לבצע שיפוץ ברמה גבוהה ומקצועית. 

מקדחות ומברגות
לפני שאתם מתחילים לרכוש ציוד, נרצה להכיר לכם את אחד השמות החמים ביותר בתחום כלי העבודה, השיפוץ והבניה. בוש כלי עבודה זהו השם וזו החברה שתוכל לספק לכם כמעט כלי עבודה שתצטרכו, עם דגש על כלים חשמליים יעילים. הכלים הבסיסיים ביותר שחייבים להיות בידכם שייכים למשפחת המקדחות והמברגות. זה הציוד שיאפשר לכם לקדוח על מנת להתקין דיבלים. זה הציוד שיוכל לאפשר לכם לחבר כל מה שתצטרכו בעזרת ברגים, בלי להתאמץ כלל. תוכלו בצורה כזאת להתקין בקלות כמעט כל דבר – החל מארון קיר וכלה בקונסטרוקציה לקירות גבס. אלה הכלים שיכולים לאפשר לכם להתקין פרגולה או לתקן את הגג ולבצע עוד שפע משימות תיקון ושיפוץ. 
פטישונים ומלטשות 

עוד דבר שכדאי לכם לרכוש אלה הם פטישונים ומלטשות. גם את זה, בוש כלי עבודה כמותג מוביל תספק לכם. למי שלא השתמש בפטישונים נספר כי למרות שמדובר בכלי שנראה כמו מקדחה, זהו כלי הרבה יותר חזק, עם הרבה יותר כוח. זהו כלי עבודה שמאפשר לכם לחצוב בקירות, לשבור גם חלקי בטון ולבצע שיפוצים מאוד מאוד מסיביים. ואם כבר בקירות עסקינן, בהחלט כדאי שתחזיקו  בהישג יד מלטשות או לפחות ניירות לטש. הם נחוצים כאשר צובעים קיר או כאשר רוצים להסיר חלודה. הם יאפשרו לכם לשפר רהיט ישן שתרצו לחדש ולעשות עוד מגוון פעולות חיוניות וחשובות. 
כלי עבודה לאינסטלציה 

במידה ואתם לוקחים את העניינים לידיים, תרצו ככל הנראה לשפץ גם את החדרים הרטובים. שיפוצים במטבח או בחדר האמבטיה יהיו גם הם קלים יותר בעזרת פתרונות מבית בוש כלי עבודה. שיפוצים בשירותים, באמבטיה או במטבח יצריכו מכם רכישה של ציוד כגוון אריחים חדשים, קרמיקה, שיש, ברזים, אטמים וכמובן גם כלי עבודה לאינסטלציה. ג'בקה, למשל, פלייר פטנט, מפתח שבדי, כל אלה יאפשרו לכם לטפל בצינורות או להחליף ברזים ישנים בחדשים. אפשר באותה הזדמנות גם להחליף את השירותים הישנים (כדוגמת מונובלוק) בשירותים מרחפים וכך להעניק זווית חדשנית וסגנון מרהיב. 
כלים וציוד חשוב נוסף 

אם חשבתם שזה הכל, הרי שתצטרכו למעשה עוד הרבה מאוד פריטים, ציוד וכלים אם רצונכם להביא למהפך ניכר בבית. למשל, תכינו לעצמכם מברשות, רולרים וצבעים אקריליים לצביעת הקירות והתקרה. אם צריכים לשפץ את הארונות, כדאי שיהיו גם צירים חדשים ופתרונות פרזול. סולם יהיה רעיון טוב מאוד וכן כדאי שיהיה לכם גם סיליקון לאטימה, ברגים בגדלים שונים וכמובן גם בגדי עבודה. 

כדי לעבוד באופן מיושר וללא סטיות, תוכלו להשיג לעצמכם פלס וותיק או ללכת על הפתרון המודרני, פלס לייזר. אם יש לכם את הידע ואתם מתכננים להוסיף נקודת חשמל או לתקן מפסקים פגומים, להחליף גוף תאורה וכיוצא בזה, כדאי שיהיה לכם מד מתח וכן מברגים מבודדים וציוד של חשמלאים. אנו ממליצים בחום לעבוד בזהירות ובשימת לב ולהיעזר כשצריך בכפפות הגנה לידיים, קסדה לראש ומשקפי מגן לעיניים, אם אתם מבצעים פעולות כדוגמת ריתוך. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה