משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

עיצוב מטבח קטן


אין ספק שאחד החדרים המרכזיים בבית הוא המטבח. בבתים רבים מדובר בלב של הבית. הרי בחדר זה אנחנו מבשלים ארוחות, משוחחים עם בני משפחה וחברים, עושים סידורים שונים ועוד. זה נכון כשמדובר במטבח גדול וזה נכון גם כשמדובר במטבח קטן.

ההבדל הוא כשיש לנו שטח קטן, אנחנו צריכים לתכנן אותו בצורה קפדנית יותר על מנת שנוכל להשתמש בו בצורה פרקטית. זו הסיבה שתכנון מטבח קטן הוא אומנות כשלעצמה. אנשים שמתמחים בעיצוב מטבח קטן, יודעים לקחת את השטח שעומד לרשותם ולתכנן אותו כך, שהוא ישרת בצורה אופטימאלית את בעליו מבלי שהם ירגישו שהם עובדים בצורה צפופה ולחוצה וכן מבלי שהם יצטרכו לוותר על משהו, ולו הקטן ביותר, בכל הקשור לעבודה בשטח.

עיצוב מטבחים קטנים הפך להיות ז'אנר מאוד פופולארי בעיצוב מטבחים ולו מהסיבה, שלא מעט דירות, משקיעות שטח מצומצם בתכנון המטבח, בעוד שחדרים אחרים ובפרט הסלון לוקחים שטחים גדולים יותר. יש לציין שגם יש לא מעט דירות קטנות מלכתחילה, ושם מן הסתם, המטבחים הם גם קטנים. כמו כן, כיום נהוג לבצע תכנון מטבח קטן ולו מהסיבה שמטבחים רבים הם פתוחים, כלומר, אנחנו יכולים למצוא מטבחים שמשתלבים עם הסלון ולכן החלק היחסי שלהם הוא קטן.

כיצד מעצבים מטבח קטן? ובכן, יוצרים פתרונות אחסון מודולאריים, משתמשים בשטחי עבודה יעילים ופרקטיים, דואגים שכל המכשור יוצב במקום אחד, ומנסים להשתמש בשטח בצורה הכי אפקטיבית שאפשר כך שלפחות שני אנשים יוכלו לעמוד בו זמנית במטבח, מבלי להפריע אחד לשני. בדרך כלל המטבח יחולק לאזורים, כך שיהיה ניתן לעצב אותו בהתאם.

נקודה אחרונה שצריך להתייחס אליה היא השילוב עם המבנה עצמו, כאן אנחנו מתייחסים לחלונות ולפתחים אחרים במבנה, למיקום המטבח, למיקום הכיור וכן למיקום מערכת הגז. כל אחד מהדברים הנ"ל משפיע, מן הסתם, על החדר ועל המבנה שלו. לכן חשוב מאוד שעיצוב מטבח קטן יתבצע על ידי אנשי מקצוע שמודעים לכל נקודה ולכל עניין בשטח שעומד לרשותם.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת פרפקטו שיפוצים, אנחנו מתמחים בעיצוב מטבח קטן מסוגים שונים. ניתן לפנות אלינו וצוות החברה ישמח לעזור לכם בתכנון מטבח בבית וכן במשרד. ניתן לפנות אלינו במייל ובטלפון. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת ונשמח להציג בפניכם את העבודות שלנו וכן הצעות מחיר אטרקטיביות. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה