משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

עיצוב מטבחים קטנים


בדירות מגורים מודרניות וביחידות דיור, מטבחים על שטח קטן הם עניין שבשגרה. בדרך כלל, מטבחים קטנים עיצוב יבוא לידי ביטוי במשטח עבודה אחד רטוב, אמצעי סניטציה כמו כיור וברז, שולחן ושיש צר יחסית, הנדרש להכיל את המכשור המטבחי ואמצעי המזון. ישנם מטבחים, שמגיעים עם יחידת מגירות תחתונה בלבד, אשר דורשת מדיירי הבית לאחסן רק את הדרוש להם לשימוש שוטף.

יחד עם זאת, מטבח קטן לבית אשר נוהג להינות מתבשילים טריים מדי יום, ואוהב לארח הוא לא גזרת גורל. עיצוב מטבחים קטנים חכם מאפשר למקסם את השטח הקיים, ויותר מכך להגדיר את החלל הציבורי בהתאם לאורח החיים המשפחתי. ההנחה, שהמטבח מתחיל ונגמר בשטח המוקצה לו, מפספסת פונטציאל אדיר, שעשוי להשפיע לחיוב על אורחות החיים בבית.

עיצוב פנים מטבחים קטנים- לתת מקום למה שנחוץ
הנחת היסוד של עיצוב פנים מטבחים קטנים היא לתת מקום למה שנחוץ לתהליך הבישול היום יומי, והיא תבוא לידי ביטוי במתן התייחסות לכל שטח או מצע, קירות, תקרות, משטחי עבודה רב שימושיים והגדרה מחודשת של החלל הציבורי באמצעות ריהוט. כך, שגבולות השימושים בחלל מיטשטשים ויחד עם זאת נשמרים.

כיצד עיקרון עיצוב מטבחים קטנים מיושם?
יישום מעשי לעיצוב מטבח קטן יבוא לידי ביטוי בשימוש במשטח עבודה בחיפוי שיש או עץ גם לאחסון וישיבה, בדרך כלל תוספת של אי. לאלו, שעבורם הבישול הוא הרבה יותר מצורך בסיסי להזנה טרייה, ישולב האי במרכז החלל המשותף, בסמיכות לריהוט חלל המגורים. "החריגה" או "הפריסה" של המטבח משוות לבית מראה חם יותר, פתוח, ואף עושה פלאים לתחושת הגודל המתקבלת. יישום מעשי נוסף יבוא לידי ביטוי במיצוי שטח האוויר בין הקירות על ידי תצוגת כלי הבישול בתליה, אביזרי פרזול במראה עדין ובחירת מניפת צבעים שקטה.

חברת פרפקטו, מומחית בתכנון, עיצוב, בניה ויצור של מטבחים, בעלית ותק של מעל ל 30 שנה, ומעניקה שירותים כוללים בתחומי השיפוץ כמו נגרות בהתאמה אישית, סניטציה, חיפויים, ריצוף ועוד. לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עמנו בטלפון: 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה