משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

עיצוב מטבחים מודרני


בלא מעט בתים נהוג להתקין כיום מטבחים מיוחדים, לא עוד מטבח בחדר סגור אך ורק עם ארונות ושיש, אלא מטבחים בעיצוב מיוחד, מודרני, אשר מותאם לרוח התקופה וכן לעיצוב הכולל של המבנה. כך ניתן ליהנות מאפשרות לעבוד במטבח, בצורה הרבה יותר מסודרת ונוחה וכן המטבח מעוצב בצורה הרבה יותר יפה.
 

עיצוב מטבחים מודרני, הוא תחום שעומד בפני עצמו בעולם המטבחים ויתרה מזו, מדובר בתחום אשר בשנים האחרונות זוכה להכרה גדולה בקרב לא מעט מעצבים, עד כדי כך שנדמה שהוא יצא מתחום המטבחים והפך להיות תחום ייחודי, אשר מתחבר עם עולמות תוכן אחרים של עיצוב הבית.

עיצוב מטבחים מיוחדים, מתייחס למספר נקודות, בין היתר, למיקום המכשירים ושטחי העבודה, מבנה ואופי הארונות, צבע הארונות וצבע השיש, מבנה המטבח בכללותו, השילוב של המטבח עם חדרים אחרים ועוד. מדובר כאן על מגוון רחב של אלמנטים אשר יש להתייחס אליהם.

כשאנחנו מחליטים להתקין מטבח מיוחד בבית, חשוב מאוד שנתייחס לשאלות אלו וכן לשאלה האם באמת מטבח זה יכול להתאים למבנה הבית ולאופי שלו. מן הסתם, אנחנו צריכים שהמטבח ישתלב עם החדר המבנה בצורה משלימה, וכן עם אביזרים שונים שאנחנו מתכוונים להתקין בחדר.

עיצוב מטבחים מודרני הוא כאמור קונספט ייחודי, אשר בין היתר בא לידי בצבעים השונים אשר מותאמים לו. למשל, אנחנו יכולים לראות מטבחים מודרניים בצבעים לא שגרתיים, כלומר לא חום או אפור, וכן לא בצבעים אחרים. הרעיון הוא לשלב במטבח צבעים ייחודים הן בארונות, שיש, ואפילו בידיות של הארונות. כך למשל אנחנו יכולים למצוא מטבחים בצבעים של ירוק, אדום, סגול ועוד. כמובן שהצבעים מותאמים בצורות שונות, כך שלא יגרמו למטבח להיראות כמו קרקס או כמו חדר ילדים אלא יותר כמטבח מודרני, כיאה לעיצוב אותו מבקשים להעניק לו.

חשוב לומר, עיצוב מטבחים מודרני הוא לא דבר מסובך, שכן יש לא מעט דוגמאות וקונספטים אשר ניתן להוציא לפועל. מה שחשוב הוא, לקחת את המטבח ולהפוך אותו למיוחד, את זה אפשר לעשות באמצעות אנשי מקצוע מובילים.

לשם כך אתם מוזמנים לפנות אל פרפקטו שיפוצים, החברה המובילה בישראל בתחום זה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעצב עבורכם מטבח ולבנות אותו, כמו כן אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לצורך כל עבודת שיפוצים וכן מטבחים במרכז ובאזורים אחרים בארץ. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה