משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

עיצוב מטבחים גדולים


תחום עיצוב הבית על חדריו השונים הוא תחום שהתפתח מאוד בשנים האחרונות. עם ההתפתחות של התחום ניתן לראות איך מקצועות האדריכלות ועיצוב הפנים  צוברים תאוצה ורבים מעוניינים לעסוק שמקצוע ולעצב ללקוחות פרטיים וציבוריים מבנים פרטיים או מבני ציבור. העבודה דורשת הרבה יצירתיות ומעוף יחד עם דיוק ושימת לב לפרטים הקטנים ביותר. כמו בכל מקצוע  גם בתחום זה חשוב למצוא את הטובים ואת המקצועיים ביותר, כך שהתוצאה שתתקבל תהיה תוצאה מושלמת ומשביעת רצון.

עיצוב מטבחים גדולים הוא אתגר לא פשוט כלל. המעצב נדרש לחלק את המקום בצורה הטובה ביותר , כזו שתנצל את השטח במקסימום. עיצוב מטבחים גדולים דורש ראש גדול וחשיבה רחבה אך  אתגר מורכב ממנו הוא עיצוב מטבחים קטנים בצורה כזו שהמטבח יכיל את כל הפרטים הנדרשים על מנת שהשימוש בו יהיה נגיש ומהנה ושתחושת הצפיפות שלא תעיב על השימוש במטבח. רבים טועים וחושבים שמטבח קטן מוכרח להיות בלתי חדשני ולא נוח לשימוש אך אם עיצבו מטבחים קטנים אצל מומחים בתחום, מגלים שהדבר אפשרי גם אפשרי. כמובן שזה מחייב יצירתיות ושילוב של חידושים ופטנטים שונים שהופכים את השימוש במטבח לנוח כמה שיותר.

מטבחים קטנים יכללו לרוב, צבעים בהירים כדי שתיווצר תחושת מרחב במטבח ולא להפך. מטבחים קטנים דורשים השקעה רבה בתכנון כדי שבסופו של דבר החלל הנתון יהיה מנוצל במקסימום האפשרי. לשם כך יש צורך גם בחשיבה מחוץ לקופסא כמו פטנטים שונים שיוצרים מקומות אחסון נוספים. כמו כן, חלוקת מרכזי העבודה במטבח כמו כיריים, שיש ומקרר חייבים להיות ממוקמים באופן שלא יגרום לצפיפות ולאי נוחות רבה כאשר עובדים במטבח שניים או שלושה אנשים בו זמנית.

אנו בפרפקטו מטבחים מתמחים בעיצוב מטבחים עד הפרטים הקטנים ביותר. אצלנו תמצאו מטבחים מעצובים בקפידה תוך שימת לב עד לפרטים הקטנים ביותר. התכנון נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ותוך התחשבות ברצונותיו ובהעדפות שלו. אצלנו לא תמצאו חומרי גלם ברמה פחות מהאיכותית והטובה ביותר שכן אנו מאמינים שמטבח טוב נמדד קודם כל בחומרי הגלם ממנו הוא עשוי. אנו מצבעים עיצוב מטבחים גדולים, אך גם אם שטח הפנים של המטבח שלכם קטן, תקבלו עיצוב מטבח קטן שישכיח מכם את עובדת היותו קטן...
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה