משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

 עושים שיפוץ בבית? כדאי לשקול לשדרג גם את הריצוף בחצר


במידה וקניתם בית עם חצר או גינה, אין ספק שזכיתם. תוספת של חצר היא משמעותית מאוד מבחינות רבות. מחקרים מראים כי אנשים שאינם מטפחים את החצר שלהם, (ולא רק בהיבט של צמחייה) אינם מרבים לשהות בה. האדם יעדיף להיות נוכח במקום נעים ומקבל ולכן, השקעה וטיפוח החצר תכפיל את ההנאה שלכם ותאפשר לכם לעשות שימושים נוספים בביתכם.

שיפוץ בחדרי הבית כולל גם את החצר
במידה וקיבלתם החלטה לשפץ את הבית או את הדירה רצוי שתקחו בחשבון גם את אזור החצר. קרוב לוודאי שבמקרה שתוותרו על שיפוץ החצר תחושו בסיום עבודות השיפוץ אכזבה רבה. לא ניתן להפריד את חלל החצר משאר חדרי הבית ולמעשה זו תהייה טעות מרה. אם השקעתם מכספם ומזמנכם לשיפוץ הבית, חשבו גם על החצר – הרי מדובר באחד האזורים החשובים בבית, אזור המאפשר לבלות בו, לארח, לנוח או סתם לשאוף אוויר צח.
שדרוג מראה החצר בבית – הכיצד?

אם יש ברשותכם דירת גן או בית עם חצר פרטית תוכלו לשדרוג את המראה של החצר בכמה צעדים פשוטים. נסו לחשוב מה יעניק לכם תחושה מהנה ונוחות מרבית בעת השהות בחצר. בשל מזג האוויר בישראל, שנחשב לחם ולח במרבית ימות השנה – רבים מהאנשים יעידו כי הם ירצו שתהייה להם בחצר הצללה נאותה. לכן, אפשר לבנות פרגולה מעץ בחצר ביתכם ובאופן זה תוכלו לשהות בחצר זמן ממושך ולא לחוש חום מוגזם או חוסר נעימות. 

שיפוץ החצר אפשרי בהחלט ולוקח בדרך כלל כמה ימים, תלוי בכמות העבודה הנדרשת. במידה והחלטתם להתקין פרגולה מעץ בחצר הבית – תצטרכו קודם כל לבחור את סוג העץ ואת סוג הפרגולה שבה אתם חפצים. ישנם כמה וכמה סוגים של פרגולות מעץ, אך הפופולריות ביותר בבתים בישראלים זו פרגולה מעץ מלא הנתמכת על גבי קורות עץ עבים. מחיר הפרגולה אינו קבוע, הוא נע בין כמה אלפי שקלים ויכול גם להגיע לעשרות אלפי שקלים. המחיר תלוי בגודל הפרגולה, סוג העץ ממנו היא נבנתה, כמות העבודה הנדרשת וכדומה. לקבלת הצעת מחיר תוכלו ליצור קשר עם איש מקצוע שיבהיר ויפרט על כך.

דרך נוספת לשפץ ולשדרג את מראה החצר היא התקנת ריצוף חדש. ישנן ברירות רבות, תוכלו לבחור בריצוף קרמי, או ריצוף עץ, תלוי בהעדפה ובטעם האישי שלכם. עם זאת, חשוב שתדעו כי לכל אחד מסוגי הרצפות יש יתרונות וחסרונות. למשל, רצפת עץ המכונה גם 'דק' תוכל להתאים למדי לפרגולת העץ. כמו כן, זו רצפה עשויה מעץ אשר מותקנת על גבי אדמה או משטח אחר ומגביהה את פני הקרקע. רצפת דק נחשבת לפופולרית מאוד מכיוון שהיא בעלת מראה ייחודי, נוחה, מונעת החלקה, נחשבת לרצפה מאסיבית ובעלת עמידות גבוהה המאפשרת להעמיד על גביה משקל גבוה ולא נהרסת או נסדקת בקלות.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה