משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבח שהוא חוויה


עיצוב ותכנון מטבח תופס חלק משמעותי מתוכניות בניה או שיפוץ שאליהם אנחנו נכנסים. אנחנו רוצים לוודא כי אנחנו בוחרים את המטבח המתאים לנו מבחינת הטעם האישי ומבחינת נוחות השימוש.

ישנם חדרים שונים ורבים בבית, אבל סביר להניח כי אף אחד מהם לא תופס את כמות נתח הזמן שאותו אנחנו משקיעים בעיצוב ובחירת מטבח.

הסיבה לכך היא מובנת והגיונית. המטבח מסמל את הלב הפועם של הבית, לא מדובר כאן רק על חדר שבו אנחנו מכינים את האוכל. מדובר על האזור בבית שבו מתרחשים כל הדברים, שם מתנהלות השיחות וכן הלאה.

חברת פרפקטו מטבחים עוסקת בעיצוב ותכנון המטבח באופן מקצועי ומיומן. ניתן למצוא שם דגמים של עיצוב מטבחים מודרני, עיצוב מטבחים קלאסי וכן הלאה. כל אחד מאותם המטבחים הינו מטבח אשר מעוצב בטוב טעם, באיכות בלי מתפשרת ובנוחות מקסימלית. היכולת לעיצוב מטבחים מיוחדים מאפיינת את עובדי חברת המטבחים פרפקטו. היכולת שלהם למצוא את המקומות והרצונות של הלקוח ולהוציא אותם מהמחשבה והדמיון אל הפועל. עיצוב מטבחים מודרני מתאפיין במציאת הקווים הנקיים העיצוביים אשר מכניסים השראה וסגנון עכשווי ומודרני.

עיצוב מטבחים עושים אצל הטובים ביותר
חברת פרפקטו מזמינה אתכם לחבור יחד אלינו על מנת להגשים את החלום של המטבח שעליו חלמתם. עובדי החברה הינם מנוסים ביותר בעיצוב סגנונות מטבח שונים. אם ברצונכם בעיצוב מטבחים מודרני, או עיצוב מטבחים מיוחדים, תוכלו יחד עם מעצבי חברת פרפקטו לעצב את מטבח החלומות שלכם. למצוא את העיצוב אשר יתאים לכם באופן הנכון ביותר.

אנו עוסקים בשילוב של מספר דברים. בבואנו לעצב את מטבח החלומות שלנו, עומדים לנגד עיננו, עיצוב מיוחד ויפה, שימוש בחומרי גלם איכותיים, אמינים וטובים, מחירים הוגנים ללקוח ונוחות שימוש ופונקציונליות אשר יהפכו את חווית הבישול במטבח לנוחה ונעימה ביותר.

היפגשו אתנו לשיחת יעוץ על מנת שנוכל יחד לחשוב, לדמיין ולעצב את המטבח שעליו חלמתם ואותו רציתם. המטבח שיהיה הלב הפועם של הבית ופינה חמה ויפה שבו תרצו להיות ולבלות.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה