משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבח קלאסי


כאשר בונים מטבח צריך לזכור שבניית המטבח צריכה להתאים לכמה שנים קדימה, ולכן אנשים רבים בוחרים לעצב לעצמם מטבח קלאסי, כזה שתמיד ייראה אופנתי ומעוצב לפי צו האופנה האחרון.

הבחירה בעיצוב קלאסי למטבח מתאימה לישראלים רבים, שמעדיפים עיצוב קלאסי ונקי, שתמיד ייראה אופנתי ומתאים לבית שלהם. כאשר בוחרים מטבח, חשוב לצד הבחירה בעיצוב המטבח, לבחור מטבח יוקרתי, שילווה אתכם לאורך תקופה ארוכה, ויהיה איכותי ועמיד.

מהם מטבחים יוקרתיים?
מטבח יוקרתי הוא מטבח שחשבו בו על כל הפרטים הקטנים ביותר, הכל מחומרי הגלם שממנו נבנה המטבח, איכות הבנייה, איכות החומרים והפרזול במטבח, ועד לעיצוב מושלם, שחושב על כל פרט ופרט במטבח. המראה הסופי המתקבל כאשר מעצבים מטבח יוקרתי הוא מראה נקי, מסודר, מעוצב ובלתי מתאמץ, מטבח חמים וביתי שעושה חשק לעבוד בו.

כדי לדעת שבחרתם חברה שמעצבת מטבחים יוקרתיים, חשוב לקבל המלצות, מלקוחות מרוצים, וכמובן, לבחון את טיב העבודה בחנות עצמה, ולשבת עם המעצבים כדי ללטש את המטבח החלומי שלכם עד לשלמות. אנחנו בפרפקטו מתמחים בעיצוב מטבחים יוקרתיים במיוחד, בכל הסגנונות. המטבחים שלנו איכותיים, ובנויים מהחומרים הטובים ביותר, ובטכניקות הטובות ביותר. כדי שתקבלו את מטבח החלומות שלכם. אנחנו בפרפקטו מאמינים שעיצוב הבית הוא משימה שצריך להתייחס אליה בכובד ראש ומשקיעים את מיטב מרצנו כדי לעצב עבורכם את מטבח החלומות שלכם.

מטבח קלאסי יכול גם הוא להיות מטבח יוקרתי, כמובן. המטבח הקלאסי יכול להתאים לכל סגנון, ולכל כיוון עיצובי, החל מהעיצוב הכפרי ועד לעיצוב המודרני, בהתאם לרצון הלקוח. הייחוד הגדול של מטבח קלאסי הוא ביכולת לקחת אותו לכל כיוון אפשרי. הצבעים יהיו או צבעי עץ חמים, או צבעים בהירים, אפורים, או בגווני לבן או שמנת. ומה שייתן את הטון המרכזי במטבח אלו האקססוריז שיכניסו צבע וקריצה חביבה אל עיצוב המטבח.

מטבחים יוקרתיים מעצבים רק אצל המומחים לעיצוב בפרפקטו. אנחנו מאמינים בעיצוב מהבסיס, והעיצוב האיכותי שלנו מאפשר לכם לבחור מטבח יוקרתי כפי שתמיד חלמתם עליו, באיכות הגבוהה ביותר, ובהתאמה הטובה ביותר עבורכם.
 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה