משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבח קומפלט


אחת לכמה זמן, אנו נדרשים לרענן את חלל המטבח שלנו. להחליף את חיפוי הארונות, את הכיורים, הברזים, ואפילו את הידיות. בשנים האחרונות, עולם העיצוב, ובפרט תחום עיצוב המטבחים חווה תמורות חיוביות ,שבאות לידי ביטוי באבזור משלים איכותי, פתרונות מודולריים ופנאומתיים חכמים, המאפשרים חיסכון במקום ואנרגיה, כך שכל התנהלות האחסון, ההכנה והבישול הופכת לנוחה ונעימה יותר.

כמעצבי ומתכנני מטבחים מנוסים, אנו מאמינים בעקרון ההוליסטיות, היוצרים מטבח הרמוני, שמסוגל להכיל ולתת מענה לכלל השימושים, הנדרשים לדיירי הבית, ולכן בעיצוב מטבח קומפלט, אנו מתחשבים באורחות החיים של הבית ובהעדפותיהם האישיות של הדיירים.

מה כולל מטבח קומפלקט?
מטבח קומפלט כולל את פרטי הריהוט הסטנדרטיים כמו ארונות, משטחי עבודה, חיפויים מתאימים וכן את המכשור המטבחי המובנה, "בילד אין" באמצעים אלו. שיפוץ מטבח קומפלט לעיתים יכלול גם החלפה של מכשור קיים למכשור חדיש ונח יותר לשימוש. לעיתים, הדבר אף נדרש עקב אילוצי שטח.

מהי העלות של מטבח קומפלקט?
עלות המטבח נגזרת מחומרי החיפוי והאבזור הנלווה, מטבח קומפלט במבצע יגיע עם הצעה שיווקית, שתתייחס להחלפת החיפויים והוספת משטחי עבודה, לעיתים מבצע מטבח קומפלט יכלול גם החלפת מכשור חשמלי. לרבות תנורים, מדיחי כלים, וכן החלפת כיורים, יצירת מקומות אחסון נוספים, והתאמת הנגרות בהתאם לתוואי השטח הקיים ולמיצוי פונטציאל המרחב, באופן האופטימלי ביותר. התייחסות נוספת להצעה תבוא לידי ביטוי בהתאמת התאורה בהתאם לשימושים השונים, בפרט מעל משטחי העבודה והאכילה, יצירת נישות ומקומות אחסון נוספים, ובחירת ריצוף תואם.

למה בכל זאת לבחור בשיפוץ מלא של חלל המטבח?
אחת הסיבות העיקריות לבחירת שיפוץ מלא של חלל המטבח, ובפרט שחלל זה חולק מרחב אחד עם חלל האכילה, המגורים והאירוח היא, שפעמים רבות, דווקא עיצוב המטבח, הוא זה שיגדיר וישפיע על אווירת הבית. מה גם שזמן השיפוץ, הוא נתון מובנה מראש, והצעות הקומפלקט אטרקטיביות במיוחד.

חברת פרפקטו, בעלת ותק של מעל 30 שנה בתחום העיצוב ושיפוץ, מומחית ביצירת, עיצוב ושיפוץ מטבחים, בהתאם לדרישות הלקוח וצרכיו, לקביעת פגישת ייעוץ להתאמה אישית, צרו עמנו קשר בטלפון, שמספרו: 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה