משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבח מעץ


מטבחים מעץ טבעי
מטבח מעץ מעלה מיד קונוטציה לסביבת חיים כפרית, איטית יותר, בה מלאכת הבישול מקבלת מקום של כבוד. נראה כי העץ הוא החומר הטבעי ביותר לריהוט מטבח, הוא עמיד למים, קל לניקוי, ואף משמש כמשטח עבודה אקטיבי לחיתוך ועיבוד של תוצרת טרייה ויבשה. כיצד להפוך את המטבח לנח לשימוש, פונקציונאלי ותומך במלאכת הבישול? רעיונות והמלצות.
העץ, כמו יין רק משתבח עם השנים

מטבחים מעץ טבעי זוכים לעדנה רבה בשנים האחרונות, ניתן לראות אותם ביישומים מודרניים, המאופיינים בקווים חדים ואסתטיים וברמות גימור בוהקות, וביישומים אותנטיים יותר, ששומרים על הגוון הטבעי של העץ, ולא פחות חשוב על המרקם המחוספס שלו. אניני טעם ובשלנים מנוסים יעידו, שאחד היתרונות של מטבחים מעץ טבעי הוא הפונקציונאליות ואורך החיים הכמעט אינסופי שלו, שקנה לו מוניטין של אמינות ואיכות.
סידור נכון

אחת הדרכים להפוך את המטבח לנח לבישול היא באמצעות יצירת זרימה בין שלבי הבישול. הזרימה תבוא לידי ביטוי במיקום מיכון ואביזרי הבישול. סידור המקרר לצד ארון המזווה, משטח העבודה והכירה, כך שנשמר סדר הבישול במתחם אחד.
הציבו אי

אי הוא משטח עבודה נוסף, יבש או רטוב, אשר במקרים רבים משמש גם במשטח אחסון, ומשטח לאכילה קז'ואלית יותר, יום יומית. ניתן לבחור אי עם חיפוי שיש, או עם חיפוי עץ, אשר ישמש גם לחיתוך ולעיבוד מזון. האי יהווה חיץ טבעי בין חלל הבישול לחלל המגורים.

אלמנטים מהמטבח התעשייתי
המטבח התעשייתי מהווה השראה רבה עבור מעצבי מטבחים, שמעוניינים לשוות מראה מקצועי למטבחים ביתיים. על מנת להפוך את הבישול למלאכה מהנה במיוחד, הציבו את אביזרי הבישול שלכם לרבות, מחבתות, כפות עץ, כפות נירוסטה ועוד במקום נגיש, לחשיבות הסידור משמעות גבוהה בנוחות, השקיעו מחשבה בכך, בהתאם לסדר הפעולות שלכם ולהיקף הבישול. הנירוסטה מתקבלת יפה עם מטבח עץ בגוון טבעי, ואף בגוון בחיפוי צבע, ומעניקה מראה אותנטי יותר לסביבת הבישול.

חברת פרפקטו מעניקה שירותים מקיפים בתחום השיפוצים ובייצור, עיצוב ובניה של מטבחים מקצועיים לסביבות מגורים, לקבלת פרטים נוספים ויעוץ, צרו עמנו קשר בטלפון: 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה