משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבח מעוצב


תחום עיצוב המטבחים שינה את פניו בעשרים שנים האחרונות מקצה לקצה, אם בעבר, התפיסה הרווחת הייתה, שמלאכת הבישול נעשתה בחדר נפרד, מבודד, ופונקציונאלי לחלוטין, כיום חללי המטבח והבישול שלנו הם חלק מחיי היום יום שלנו, ומהווים מקשה אחת יחד עם חלל האכילה וחלל האירוח והמגורים. אילו השפעות יש למטבח מעוצב על החלל המשותף?
ההשפעה הראשונה: מטבח מעוצב נותן את הטון
 

מטבח מעוצבים מאכלס חלק ניכר בחלל, גווניו, בין אם שמרו על פלטת צבעים טבעית, במרקמים עדינים או בין אם מוצעים בגוונים כהים ודומיננטיים יגדירו את החלל, וכפועל יוצא מכך, ישפיעו על האווירה כללית בו. על מנת לשמר מראה הרמוני, גם כאשר פלטת הצבעים דומיננטית במיוחד נדרש לשלב את גווני המטבח באביזרים השונים לרבות גוון הריהוט, אביזרי הטקסטיל, כמו הכריות, הוילונות והשטיחים, וכן בהשוואת גוון התאורה.
ההשפעה השנייה: חלוקת החלל

בחללים מודרניים, אנו רואים יותר ויותר, שמשטחי עבודה משמשים למטרות שונות. ת]קיד המבטח הוא לתחום את החלל, ליצור חיץ בין אזורי בישול לאזורי עיבוד מזון, וזאת באמצעות אי, המשמש, במקרים רבים, גם כמשטח הסבה נוסף בבית, אם לא העיקרי. דרך נוספת לבצע הפרדה בין חללים וליצור תחימה טבעית, חוסכת במקום ומשאירה את החלל פתוח היא באמצעות העמדת רהיטים עם הגב למטבח כמו שולחן קונסולה או גב של ספה. וכמו כן, הצבת פינת האוכל בין אזור האירוח לאזור הבישול.
ההשפעה השלישית: התאמה תשתיתית.

ככלל, מטבח מעוצב ימוקם בסמוך לתשתית סניטציה מתאימה. תשתית זו כוללת נקודות חיבור למים וביוב. לכן במקרים רבים, קשה מאוד לנייד מטבח ממקום אחד לאחר בחלל, מעבר כזה בעת שיפוצים כולל צורך בהכרת תכנית המתאר של הדירה, והזזת קווים קיימים. ולכן ברוב המקרים, המטבח נשאר במקומו הקבוע, וסביבו נוספים אלמנטים נוספים לרשות הדיירים. תפיסת המטבח כמרכזי ומוביל בחלל, תסייע לדיירי הבית ליצור סביבת מגורים נוחה ופונקציונאלית יותר.

חברת פרפקטו שירותי שיפוצים כוללים עם ותק של למעל 30 שנה.

לקבלת ייעוץ בדבר עיצוב מטבחים צלצלו אלינו בטלפון: 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה