משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבח כפרי


המטבח הוא ללא ספק אחד המקומות המרכזיים בבית בו מתנהלות ונעשות מרבית הפעולות של בני הבית הן לצורכי בישול, ארוחות משפחתיות ואף בילוי משותף בשעות הפנאי.

תכנון, עיצוב ובנייה של מטבח מסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים על כן, על מנת ליצור מטבח מושלם ויעיל העונה לצרכיכם ודרישותיכם ואשר יאפשר לכם שהייה ועשייה מהנה, יש להשקיע מחשבה מרובה בזמן התכנון.

ישנם מספר פרמטרים חשובים אותם יש להביא בחשבון בזמן תכנון ועיצוב מטבח אשר ישפיעו רבות הן על האווירה במקום והן על הנוחיות והיעילות בזמן השימוש בו ואף את עמידותו לאורך שנים אשר כוללים בין היתר: תאורה נכונה ומתאימה, מטבח הבנוי בצורה פרקטית ויעילה תוך ניצול מקסימלי של חלל החדר, שימוש בחומרי גלם איכותיים אשר יבטיחו את עמידתו לאורך שנים, התייחסות למספר הנפשות המתגוררות בבית, תדירות ואופן הבישול במטבח ועוד.

כיום, קיימים סוגים רבים של סגנונות ועיצובים של מטבחים, כאשר המטבח הכפרי נחשב למטבח הפופולרי והמבוקש בשנים האחרונות.

המטבח הכפרי מושתת רובו על אלמנטים טבעיים ומאופיין ברובו בצבעי החום השולטים ובצבעים טבעיים וחמים אשר במקביל תורמים רבות לתחושה חמימה ומשפחתית.

במרביתם של המטבחים הכפריים נעשה שימוש בעץ מלא אשר ידוע ביתרונותיו הרבים הן של חוזק, איכות והן של עמידות ואשר מקנה למטבח מראה טבעי.

חברת "פרפקטו" הבחירה שלי למטבח כפרי !!
 
1. מקצועיות – חברת "פרפקטו "הינה חברה מקצועית המובילה כבר למעלה מעשרות שנים את תחום ייצור והתקנת מטבחים.
בחרתנו פועלים מיטב נותני השירות הן מבחינה מקצועית, אמינות ומסירות.

2. שירות ואחריות – חברתנו מאפשרת ללקוחותיה ליהנות משירות מקצועי ומאחריות כוללת הן בשלבי ההתקנה ואף לאחריה.

3. חומרי גלם איכותיים – על מנת להבטיח שהמטבח ישרת את הלקוח לתקופה ארוכה באופן בטוח וביעלות מוגמרת, החברה עושה שימוש בחומרי גלם מובחרים וממובילים בתחום בעלי איכות ברמה גבוהה, בנוסף נעשה שימוש במכשור מוביל ומתקדם אשר מאפשר להגיע לרמת דיוק מרבית לתוצאות איכותיות ויעילות.

4. תכנון על פי דרישות וצרכי הלקוח -  בטרם ייצור המטבח הכפרי, הלקוח זוכה לייעוץ והכוונה ע"י מיטב המעצבים אשר בונים לו תכנית המותאמת לדרישותיו, צרכיו ועל פי התקציב העומד לרשותו.

5. מחירים – חברת "פרפקטו" מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממטבח כפרי במחיר כדאי ומשתלם.
 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה