משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבח יוקרתי


בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר קבלנים וסוכנויות נדל"ן שונות, מציעים בתים למכירה עם מטבח יוקרתי, חברות מטבחים מציעות לנו מטבחים יוקרתיים בעיצובים שונים ואנחנו יכולים לקרוא על עיצוב מטבחים יוקרתיים מסוגים שונים.

ההגדרה של מטבח יוקרתי קצת מתעתעת, הרי כל אחד יכול להסתכל על מטבח מסוים ולהחליט שהוא יוקרתי בעיניו. זה אכן כך, הרי אם לוקחים מטבח פרובנס או מטבח אנגלי, אין זה משנה שהמטבח עשוי עץ, הוא עדיין יכול להיות מטבח יוקרתי. אז מה ההבדל בינם לבין מטבח מתכת נניח, שייתכן ויהיה יותר יקר?

יש הגדרות מסוימות למטבח יוקרתי, לא רק במחיר שזה בסופו של דבר התוצאה הסופית, אלא יש דברים שהם מעבר לכך. בחלק הבא של המאמר אנחנו נתייחס לנקודות אלו, נקודות שמשפיעות על האיכות של המטבח וקובעות אם הוא מטבח יוקרתי והאם אכן התמחור שלו ככזה, באמת נכון או שמא מוגזם.

הנה מספר תשובות לשאלה, מהו מטבח יוקרתי:
  • עיצוב – מן הסתם מטבח יוקרתי, יעוצב על ידי מעצבי מטבחים מובילים, מעצבי מטבחים שמציעים תוכנית מקורית ואיכותית לעיצוב מטבח ולא משהו שראינו ואנחנו נהיה עדים לו במבנים רבים. מטבח יוקרתי, הוא מטבח חד פעמי, ייחודי.
  • יעילות – מטבח יוקרתי מזכיר רכב יוקרתי, הוא לא יפה יותר אלא הוא יעיל יותר. הוא כולל פתרונות אחסון, הוא כולל שילוב של טכנולוגיה וחשמל, הוא כולל אלמנטים שהופכים את העבודה בו לפשוטים ונוחים יותר.
  • עמידות – מטבח יוקרתי הוא מטבח שאמור להחזיק מעמד זמן רב, כלומר מטבח שכל החומרים ממנו הם מורכבים אמורים להחזיק מעמד תקופה ארוכה מבלי שייגרם נזק ומבלי שיהיה צורך להחליף אותם. החומרים אמורים להיות עמידים מפני מים, אדים, עובש וכל דבר אחר.
  • תכנון – לא רק העיצוב של המטבח הוא מיוחד גם התכנון שלו, הוא בנוי לעבודה בתנאים שונים ובצורה נוחה, הוא משתלב היטב במרחב ומשלב היטב את כל החלקים שלו.
  • חומרים – מדובר בחומרים איכותיים, יקרים, מקוריים כמובן וברמה הגבוהה ביותר שיש.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מטבחים יוקרתיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל פרפקטו שיפוצים, אנחנו נשמח לעזור לכם, ולעצב עבורכם את המטבח כמו שאתם רוצים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לעיצוב מטבחים יוקרתיים מסוגים שונים, מהם תוכלו לבחור מטבח יוקרתי שיתאים לבית שלכם. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה