משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבחי יוקרה


מטבחים מעוצבים יוקרתיים
לבשל עם ברז נשלף ברמת גימור יוצאת דופן, לסגור ולפתוח את דלתות הארון וליהנות מסגירה שקטה, ומגע של אומנות, שיבוא לידי ביטוי בידיות. ליהנות ממרחב אחסון חכם יותר בשטח נתון, יוקרה היא הקפדה על הפרטים הקטנים, מתן פתרונות חכמים גם למשטחים קטנים, ושמירה על אסתטיקה על זמנית, כיצד תבוא לידי ביטוי יוקרה בעולם המטבחים?

האלמנט הראשון: חיפוי
מטבחי יוקרה יציעו חיפוי איכותי במיוחד, שיבוא לידי ביטוי בחומרים טבעיים או בחומרים המתקדמים בשוק. לעיתים דווקא המראה הכפרי הישן, ידרוש עבודה מכינה מורכבת יותר, שתכלול עיטורים בדפנות הדלתות ומשטחי העבודה והשגת המראה המחוספס והכה אותנטי, שמאופיין עם מטבחים צרפתיים למשל. מטבחי יוקרה, עשויים להגיע גם בעיצוב מודרני ובוהק במיוחד, למראה נקי חדשני והייטקיסטי.

האלמנט השני: הפרזול
מטבחים מעוצבים יוקרתיים מציעים חווית בישול יוצאת דופן, וזאת באמצעות אמצעי פרזול, המאפשרים הנגשה של הכלים, יצירת תצוגות אותנטיות, וכמובן אביזרי סגירה ופתיחה של דלתות הארונות באמצעות ואקום, סגירה שקטה, פנאומתית, וניצול טוב יותר של החלל באמצעות סידור מודולרי. אלמנט הפרזול יבוא לידי ביטוי גם בעיצוב וסגנון הידיות, וכן ברמת הגימור.

האלמנט השלישי: חיפוי משטחי העבודה
בין אם מדובר בשיש, עץ, אבן צפחה או בכלל משטח אלומיניום למראה תעשייתי ואופנתי. חיפוי משטח עבודה איכותי, יאפשר גם למטבחים פעילים במיוחד להיראות חדשים לאורך זמן. ככל שהחיפוי איכותי יותר כך הוא לא יצבור כתמים, יהיה קל לניקוי ואדיש לשריטות, וישמור על מראה חדיש ולאורך זמן.

האלמנט הרביעי: חיפוי קירות המטבח
המטבח הוא חדר רטוב וחם, הכולל סביבת העבודה הרטובה, דורשים חיפוי איכותי, אשר יוכל לספוח אליו את ריחות הבישול והאדים הרבים. חיפוי איכותי ישמר לאורך זמן ויהיה קל לניקוי, גם כאן בחירה בקרמירה איכותית, אבן טבעית, בריקים ועוד, תשפר משמעותית את חווית השהות בחלל.

ארבעת האלמנטים מבטיחים מטבחים יוקרתיים, שישרתו את הדיירים לאורך זמן.

חברת פרפקטו מציעה שירותי שיפוצים כוללים לכל הבית, בעלת ותק של למעל 30 שנה, עוסקת גם בייצור, עיצוב והתקנה של מטבחים בחללי מגורים, לפרטים נוספים: 072-33-80-505
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה