משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבחים קלאסיים


כל מי שמתעניין בעיצוב ותכנון מטבח לבית, בוודאי שמע לא פעם את הביטויים מטבחים קלאסיים, מטבחים מודרניים, מטבחים יוקרתיים. אלו ביטויים שגורים בפי כל מי שמתמחה בעיצוב ותכנון מטבחים לבית.

מדובר בסגנונות מטבחים שונים, אשר לעיתים קרובות ההבדל ביניהם הוא די זניח ולעיתים מדובר בהבדלים מהותיים. עלינו לבחור איזה סוג מטבח אנחנו רוצים, על פי שמתאים לנו מבחינת השטח שעומד לרשותנו, התקציב שאנחנו יכולים לפנות לעיצוב המטבח וכן הצרכים שלנו. מאחר ואנחנו מתכוונים לבלות במטבח זמן רב, סביר להניח, הרי שאנחנו חייבים לתכנן ולעצב את המטבח כך שיתאים לצורת העבודה שלנו ולזמן שאנחנו מתכוונים להשקיע במקום.

כשמדברים על מטבחים קלאסיים, למעשה מדברים על המבנה המוכר והידוע של המטבחים מימים ימימה כפי שנאמר, מטבח אשר פרוס על קיר אחד או שניים, ארונות למעלה ולמטה, בדרך כלל מדובר על ארונות עץ מלא, בגוונים שונים של חום, שימוש רב בזכוכית, שיש עבה מעל הארונות, פתרונות אחסון מלאים וכן במטבח קלאסי אנחנו נמצא מקומות מסודרים לכלי החשמל השונים, כלומר בתוך הפריסה של הארונות נמצא תנור, נמצא את המקרר, הם חלק בלתי נפרד מהמטבח. דוגמא למטבחים קלאסיים הם המטבח האנגלי או הצרפתי.

עיצוב מטבחים מודרניים הוא מעט שונה, ראשית, מדובר בדרך כלל על עיצוב מינימליסטי יותר, לרוב הוא לא יכול רק שימוש בעץ, אלא שימוש גם במתכות וזכוכית, מטבח מודרני יכול להיות כזה שכולל אך ורק ארונות ומגירות בחלק התחתון של הקיר, כשחלקו העליון ריק או שיש בו מדפים. עיצוב מטבחים מודרניים כולל הפרדה ברורה בין מכשירי חשמל לאזור העבודה, שימוש בפתרונות אחסון מודולאריים, באופן כלכלי יהיה צמצום בחומר והרבה יותר מרחב.

יש להדגיש שעיצוב מטבחים מודרניים, בדומה לעיצוב מטבחים קלאסיים יכול, בשני המקרים, להיחשב כעיצוב מטבחים יוקרתיים, זו פחות שאלה של אופי העיצוב ויותר שאלה של חומרים וסוג העיצוב. כיום נהוג להשתמש בשני סוגי המטבחים, ונוכל למצוא אותם במגוון בתים, חדשים וישנים.

אם אתם רוצים לקבל הצעות מחיר לעיצוב מטבחים מודרניים או מטבחים קלאסיים, זה הזמן לפנות אלינו. חברת פרפקטו שיפוצים מתמחה, בין היתר, בתכנון, עיצוב, ושיפוץ מטבחים מסוגים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בהקדם. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת, כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה