משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבחים מעץ מלא


בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר מטבחים אשר מעוצבים במתכות שונות, זה חלק מעיצוב ארונות מטבח באופן מודרני, הייטקייסטי, תעשייתי. אנחנו יכולים לראות את זה הן במטבחים של מבני מגורים והן במטבחים במוסדות ציבור, מסעדות ועוד.

אך האמת היא, שהמטבח הקלאסי, הוא מטבח מעץ. כך למשל אנחנו יכולים למצוא את סגנון מטבח פרובנס, סגנון מטבח אנגלי ועוד מגוון סגנונות שמציגים מטבחים מעץ מלא. הרעיון הוא מאוד פשוט, ארונות מטבח עשויים עץ אורן, אלון, גרשוני ועוד. היתרונות של מטבחים מעץ מלא הם, שמדובר במטבחים עשויים באיכות גבוהה ואיכותית, הם עמידים לאורך זמן, לא נשחקים ולא נסדקים וכן מעניקים למטבח מראה ייחודי. זה נכון במקרה של מטבח בסגנון כפרי וזה נכון גם בסגנונות של מטבחים אחרים.

אחד היתרונות של מטבחים מעץ מלא ובכלל של מטבח מעץ, ניתן לעצב ולצבוע אותו בצורות שונות. לא חייבים לשמור את המטבח כפי שהוא כל הזמן, אלא ניתן לשנות אותו, זאת באמצעות מומחים בתחום. נקודה נוספת היא, שעיצוב מטבחים מעץ מלא משפר ברמה גבוהה מאוד את איכות המטבח והמבנה שלו, כלומר זה מעניק למטבח מראה הרבה יותר נעים, חמים וביתי.

מטבחים מעץ מלא נחשבים יוקרתיים בגלל סוג העץ. להבדיל מסיבית או סוגים אחרים, הרי שעץ מלא נחשב לעץ איכותי ויקר, אנחנו מכירים את זה גם מתחום הרהיטים וכן מתחום של מטבחים מעץ מלא.

כאמור אפשר למצוא סגנונות שונים של מטבחים מעץ מלא, כיום הסגנונות המובילים הם מטבחים פתוחים עם אי במרכז המטבח. זאת במקום המטבחים הסגורים שהיה נהוג לבנות בעבר. כמו כן, אותם מטבחים מעץ מלא שמעוצבים היום, הם כאלה שמשתלבים היטב עם הסלון ועם שאר חלקי המבנה.

חשוב לומר, שהאי אשר נהוג לבנות כיום בלב המטבח, מחליף במובן מסוים את הבר שהיה נהוג להקים בעבר והפריד בין המטבח לסלון או לחלקים אחרים. באי אפשר למצוא פתרונות אחסון וכן שטחי עבודה שונים.

לסיום, אם אתם מחפשים עוד מידע על מטבחים מעץ מלא ובכלל על עיצוב ארונות מטבח לבית, זה הזמן ליצור איתנו קשר, חברת פרפקטו שיפוצים, מתמחה בבנייה ועיצוב מטבחים מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ואנחנו נשמח להציג בפניכם את העבודות שלנו וכן דוגמאות שיכולות להתאים למטבח שלכם. ניתן לפנות אלינו בטלפון ודרך האתר שלנו. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה