משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבחים חדשים


המטבח, לב הבית, הוא המקום שבו המשפחה מבלה חלק ניכר מהזמן. אם במהלך הכנת הקפה המהביל בבוקר, בארוחת הצהריים והערב, או בשיחה ערה עם חברים על קרואסון חמאה. אנו מעוניינים שזה יהיה המקום שישדר חמימות, אך ישולב במראה יוקרתי ומהוקצע, נקי ומבריק. לכן, רבים מבררים כיום מחירי מטבחים חדשים על מנת לשדרג את המראה של החלל המשמעותי כל כך במרחב הביתי.

מה התהליך שעושות משפחות בשיפוץ מטבח?
עיצוב מטבחים חדשים מתחיל מתכנון של שטחי האחסון והבישול. החל מארונות המטבח, השיש, הכיור ואף מוצרי החשמל. יש המתכננים מחדש גם את הריצוף, התאורה והחיפוי על הקירות בפרויקטים גדולים יותר. ב"פרפקטו" אנו מלווים משפחות רבות בתהליך, ויוצרים חלומות בהם אתם חיים, מבשלים ונפגשים מדי יום. אז איך אפשר להתחיל לתכנן את פרויקט מתיחת הפנים למטבח?

הביטו בקיים ודמיינו כיצד יראה בעתיד
מבט בקטלוגי העיצוב מציג מטבחים מרהיבים. חלקם רחבי ידיים הכוללים ארונות נפתחים מעצמם, רצפת שיש מבריקה וכלי מטבח מהשורה הראשונה. מטבחים אלה, לרב, הם ברמה הגבוהה יותר של המחירים. מרבית המשפחות, יש לציין, לא מבצעות שיפוץ בסדר גודל כזה. לכן, כאשר אנו מתכננים שיפוץ עלינו לנסות ולראות מה קיים היום במטבח, ולדמיין אילו חלקים ממנו זקוקים למתיחת פנים. האם אנו מרוצים מהריצוף? מחיפוי הקירות? מארונות המטבח? האם יש לנו מספיק מקום לבישול ולתכנון הארוחה על השיש והכיריים? כשנדמיין כיצד ננצל את החלל טוב יותר - נעשה את הצעד הראשון בדרך לשיפוץ.

מחזון למציאות - שיפוץ עם תכנון ריאלי
אחרי שראיתם את החזון שלכם למטבח החדש, תוכלו להתחיל לקבל רעיונות כיצד לעצב את המטבח כפי שרציתם. התחילו לקבל הצעות מחיר לרכישת הארונות, לשיפוץ הריצוף, החיפוי ואפילו לכלי המטבח שלכם. תוכלו לקנח גם בתכנון גופי התאורה במטבח, על מנת ליצור חלל מזמין, חמים ומואר. בדיקה קצרה עם קבלני השיפוצים שלכם תוכל לחשוף אתכם לספקים המציעים מוצרים דומים לאלה שראיתם בדמיונכם - במחיר אטרקטיבי יותר. כך תתקדמו לעבר מטבח החלומות.

רוצים להמשיך הלאה, לגלות כמה יעלה מטבח חדש, ולקבל הצעת מחיר ממומחי פרפקטו?

התקשרו אלינו למספר - 072-3380505 או דברו איתנו בצ'ט באתר האינטרנט.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה