משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מטבחים במרכז


מעוניינים לגלות אילו אפשרויות עומדות בפניכם כאשר אתם מחפשים קבלן אמין המבצע עבודות חידוש מטבחים במרכז? נשמח להציג בפניכם את "פרפקטו" - שלושים שנים של ניסיון בביצוע כל עבודות השיפוץ הכללי, פנים וחוץ. אנו מתמחים בתכנון קפדני של עיצוב הבית, לרבות חומרי הגלם ולוחות הזמנים, ועובדים עם שיטה שהוכיחה את עצמה עם השנים ביצירת חווית שיפוץ בראש נקי.

מה מייחד את המטבחים באזור המרכז?
מטבחים במרכז, במיוחד באזור תל אביב, יהיו קטנים יותר ויספקו אתגר מיוחד - כיצד תאחסנו את כל חפצי המטבח, תשאירו מקום לחפצי החשמל, ועדיין תוכלו לנוע בנוחות בין המקרר לכיריים, לחתוך את הירקות ולאכול - כל זאת במקום אחד. למדנו עם השנים שעל מנת ליצור עיצוב מטבחים במרכז  שיהיה יפה ופרקטי יש לנצל בצורה מיטבית את החלל, לעתים תוך הוספת פתרונות יצירתיים - וליצור מטבח פרקטי ויפה.

כמה זה עולה?
מן הסתם לפני שאתם בונים מטבחים חדשים, אתם רוצים לקבלם במחיר הטוב ביותר. מטבחים במבצע במרכז יכולים לסייע לכם לתכנן תקציב לשיפוץ גדול או קטן, ולדעת שקיבלתם את המטבח במחיר האטרקטיבי ביותר. מטבחים יכולים להתחיל ממאות ועד לעשרות אלפי שקלים, אך מרביתם ינועו סביב האלפים. באתר האינטרנט של "פרקפקטו" תמצאו מחירים ממוצעים של פרויקטי שיפוץ באזורים שונים, ולקבל מושג כללי כמה עשוי לעלות השיפוץ שלכם. אבל כמובן גם נשמח להיפגש ולתכנן את פרויקט השיפוץ שלכם ביחד.

יוצרים חללים מרשימים במקצועיות
"פרפקטו" יוצרים חללים מרשימים, באמצעות ריצוף והנחת שטיחים, צביעה, בניית קירות, שדרוג התאורה ועוד מגוון רחב של משימות המבוצעות תוך תכנון מוקדם, בליווי אישי של מעצבי פנים ושימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר. אנו דואגים שהשיפוץ יתבצע בלוח הזמנים המתוכנן, ואיננו נותנים הצעות מחיר שנועדו "לסגור" פרויקטים, אלא הצעות ריאליות שיהיו קרובות ככל האפשר לעלות השיפוץ הסופית. אז אם אתם רוצים להיכנס הביתה, בעוד מספר חודשים ולהתרשם מהתוצאות, לחוש שאתם גרים בדירה היפה ביותר באזור שלכם - זה הזמן לעשות מעשה.

התקשרו אלינו למספר 072-3380505 או כתבו לנו באמצעות טופס צור הקשר באתר. אנו גם מציעים היום אפשרות של שיחה ישירה בצ'ט, ישירות מהמחשב או הטלפון הנייד שלכם. מחכים לשיחה שלכם...
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה