משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

מהם המקרים המצריכים מאתנו פנייה לשרותיו של אינסטלטור?


ישנו מספר רב של מקרים המחייבים אותנו לפנות לאינסטלטור אשר ברשותו הידע והניסיון המקצועי בתחום והוא זה אשר ידע לזהות ולאתר ביתר קלות את הבעיה ולספק עבורנו פתרון הולם ויעיל, כגון מקרים בהם ישנה סתימה בכיור או בחדר השירותים בבית שלא ניתנת לפתרון באופן עצמאי, מקרה נוסף הוא מקרה בו ישנו פיצוף בצנרת הבית, אשר אי מתן טיפול מידי עלול להוביל לנזק בלתי הפיך ולהוצאות כספיות רבות ומיותרות.

בנוסף, ישנם מקרים בהם אנשים בוחרים לבצע שיפוץ, התקנה ו/או החלפה של מערכת האינסטלציה בבית לדוגמא במקרים בו אתם עומדים בפני בנייה של דירה, מקרה בו הנכם עוברים דירה ואתם מעניינים בשיפוץ והחלפת הצנרת בבית על מנת לאפשר לכם להיות שקטים ורגועים וללא כל חשש שמא הדיירים הקודמים זלזלו בתחזוקה הנכונה של המערכת, אשר עלולה להוביל בהמשך לבעיות ולתופעות חמורות יותר.

מקרה נוסף, הוא מקרה בו הנכם עומדים בפני שיפוץ כללי של הבית ומעוניינים להחליף/לשפץ את מערכת האינסטלציה והצנרת במסגרת השיפוץ.

"פרפקטו" הבחירה הנכונה, הכדאית והמשתלמת עבורכם !!
שירותי אינסטלציה הינו אחד מני רבות מהשירותים הניתנים בחברת "פרפקטו" אשר מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב בעלי המקצוע אשר עברו הסמכה והכשרה מקצועית לעסוק בתחום האינסטלציה והינם בעלי תעודה המעידה כי עברו את הלימודים המקצועיים בהצלחה מרובה.

בנוסף צוות האינסטלטורים הפועלים בחברתנו הינם בעלי וותק וניסיון של שנים בתחום ואשר לרשותם עומדים מיטב המכשור והאמצעים האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחום דבר המאפשר להם לפעול באופן יעיל, איכותי ומקצועי.

"פרפקטו"...לא מתפשרים, בוחרים במומחים – כי השקט שלכם הוא המומחיות שלנו
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה