משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

כיצד אפשר לנקות את המטבח בקלות?


המטבח שלנו הוא אחד האזורים חשובים ביותר בבית שכן בחלל זה אנו נפגשים עם בני המשפחה, אנו מבשלים את הארוחות המזינות והחשובות שלנו ,בעוד שבמטבח אנו מארחים ואף מפנקים את עצמינו בשלל מטעמים מעשה ידינו.

עם זאת מטבח שאינו מנוקה על בסיס שבועי, מטבח מוזנח שיש בו כתמים, עובש, לכלוך ועוד  - יכול להוות גם סכנה שכן אזור זה חייב להיות נקי וסטרילי כל הזמן אבל כיצד אפשר לנקות את המטבח בקלות? הנה 5 טיפים חשובים:

חלוקת העבודה – אם קשה לכם לנקות את המטבח בכמה שעות מרוכזות,  אפשר תמיד לבצע חלוקה של ניקיון המטבח לימים. החליטו כי אתם מנקים ארונות ביום הראשון, כי אתם מנקים משטחים ביום שני, כמו גם מקרר או מקפיא בשאר ימי השבוע וכי אתם שומרים על כיור ושיש נקי בכל יום. בכך תוכלו לשמור על המטבח שלכם נקי וסטרילי.

שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים – למען מטבח מבריק ונקי חושב להשתמש בחומרי ניקוי ייעודים. חומרים המתאימים לניקוי משטחים ושיש, חומרים לניקוי ארונות, מטליו ניקיון מיוחדות לכיריים ועוד . כולם ישמרו על המטבח שלכם נקי אך לא יסבו נזק כמו שריטות וכתמים לאלמנטים ולמכשירים במטבח.

שימוש במכונות ניקוי מתקדמות – עוד מומלץ להשתמש במכונות ניקוי מתקדמות לניקוי יסודי כמו שואבי אבק תעשייתיים לניקוי חריצים ושאיבת פינות במטבח, במכונות שטיפה בלחץ לניקיון המקרר ועוד.

פירוק המטבח – נסו לבדוק כיצד אפשר לפרק את החלקים מבטח כמו מגירות, חללי אחסון ואף גדלות במידה ואתם רוצים לבצע ניקיון יסודי במטבח שלכם.

סיוע של חברות ניקיון – בחרו שירותי ניקיון למטבח שלכם על מנת שתוכלו לקבל סיוע של חברות ניקיון אשר יועדות כיצד לנקות מטבחים בצורה מקצועית. בנוסף חברות כאלה יוכלו להקצות לכם שירותים של מנקה קבועה שתגיע אליכם על בסיס שבועי/ חודשי.

בחירת מטבח קל לניקוי  - בחרו מחברות מטבחים טובות את המבטח שיהיה קל לניקוי. כיום ישנן שלל שיטות אשר באמצעותן ניתן לנקות מטבח בין אם מדובר במטבחים בהתאמה אישית, עד למטבחים בעלי פונקציות משסייעות להתאמה מודולארית לצרכים שלכם. עשו את אלה ותוכלו ליהנות ממטבח נקי כל הזמן!
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה