משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

כחלק משיפוץ, איזה ריצוף כדאי לבחור?


ריצוף הוא בסיס השיפוץ
ריצוף הבית הוא הבסיס של השיפוץ כולו. על הרצפה עומד הבית, העיצוב שלו, הרהיטים והתמונות התלויות על הקיר, וכולם מקבלים את האווירה מהרצפה שעליה הם משתקפים. ריצוף טוב אומר רצפה טובה, וזה מתכון בטוח לבית ברמה גבוהה.

מרצפות הן עולם ומלואו, יש בהן מרצפות מעוטרות, יש בהן את אלו הדמויות סלעים ואבנים, אלה שמקורן מקרמיקה, והן מוחלקות כביד אמן. ישנן מרצפות בצבעים שונים, ישנן מרצפות בגדלים שונים, וישנן מרצפות במרקמים מיוחדים, ויש שגרתיים לחלוטין – כל אלה הם עולם עשיר של אפשרויות בחירה שממנו ניתן להתאים לכם את הבחירה המדויקת ביותר לכם.
עבודות ריצוף – לא מה שחשבת

נהוג לחשוב כי עבודות הריצוף הן דבר של מה בכך, עבודה פשוטה שאינה דורשת מאמץ מיוחד, אלא מאמץ פיזי כמובן, ושאינה תלויה בדבר. הלוא כן? עבודות ריצוף הן יצירות אומנות, המזכירות סתתים של ימים עתיקים. הפסיפסים העתיקים בבתי כנסת בגליל, או לוחות ענק שנמצאו בעתיקות בירושלים, כל אלו מזכירים את עבודות הריצוף של היום, שהיא אמנות לשמה, כפי שנאמר.

מרצפות שהונחו ראוי ומולאו הרווחים ביניהם כמו שמתבקש, הן מרצפות שנותנות בסיס איתן ויציב לבית. מרצפות כאלו, שיש בהן חן, משוות גם את החן הזה בין כתלי הבית, ומאפשרות לבני הבית להנות מגימור ברמה אחרת של ביתם. 
איך נבחר מרצפות לבית?

רצפים בעלי מקצוע וניסיון רב שנים, כבר חשבו על הדברים האלה לפני כן, והעשירו את עולמנו במגוון סוגים של מרצפות, שמהם רק ניתן לבחור את בטעם המתאים ביותר לכל אחד.

חשוב ביותר לבחור את המרצפות המתאימות ביותר, שכן, הן אלו שיקבעו את האווירה בחדר כולו לאחר סיום השיפוץ. חדר גדול יכול לקבל חמימות, ואילו חדר מאורך יכול לקבל רוחב – הכל בעזרת המרצפות הנכונות ביותר לכך.  

ישנו גרניט, חומר שמקורו בחול ההרים, והוא מאפשר עיצובים מגוונים ביותר. יש ריצוף דמוי פרקט, המדמה עץ חמים ונעים, ישנה קרמיקה בצבעים ייחודיים שונים, ועוד סוגים רבים.  

כיצד נבחר מבין אלה? חשוב למצוא את הגודל, האורך, התצורה, הגימור, החומר, והצבע שמתאימים בדיוק לכם. את ההתאמה הסופית ניתן לעשות בחלל הבית עצמו, בו מתוכננת עבודת הריצוף, וישנם רצפים איכותיים אשר מתמחים בכך, הרי זו עבודתם. יכולת ההתאמה של מרצפות לחלל חדר, בהתאם למה שתבקשו להפוך את החדר הזה, זה בדיוק במה שיוכל לעזור לכם הרצף המקצועי. קודם בחרו רצף, לאחר מכן, בחרו את המרצפות, והנה לכם עבודת ריצוף איכותית, שתוכל להשאר שנים רבות, ולהשאיר נופך נעים על כל בני הבית.

אם עבודת הריצוף תהיה מקצועית מספיק, תוכלו להבטיח לעצמכם שאכן אלו יהיו שנים רבות מאוד, בהן המרצפות יישארו כאילו היו חדשות.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה