משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

טיפים לעבודות בטון כחלק מתהליך שיפוץ הבית או הדירה


שיפוץ בית או דירה – איך לעבור את זה בנחת רוח?
כאשר הבית עובר שיפוץ, כל דיירי הבית מרגישים בכך. עם זאת, במידה ושכרתם את שירותיה של חברת שיפוצים מקצועית ומיומנת, תוכלו לעבור את תהליך השיפוצים בצורה אולטימטיבית. איכות וטיב השיפוץ תלויים באנשים שמשפצים את ביתכם ולכן, חשוב שיהיו אלו אנשי מקצוע מומחים, בעלי ידע וניסיון קודם בתחום השיפוצים. 

במידה ובתוך כל עבודות השיפוץ יש גם עבודות בטון, חשוב פי כמה וכמה שהעבודות יתנהלו באופן מדויק ומקצועי. חלקם מענייני השיפוץ בבתים הפרטיים יכולים לבצע גם הדיירים עצמם אך בתחום הבטון חשוב להתעקש על ביצוע עבודות בטון באופן מקצועי.
עבודות בטון בבית או בדירה

בשנים האחרונות ניתן להבחין כי בבתים רבים יש שימוש בבטון כאלמנט עיצובי. אנשי מקצוע אשר יודעים לעבוד עם בטון יוכלו להעיד ולומר כי באמצעותו ניתן לעצב את כל חלקי הבית. למשל, ריצוף מבטון כבר אינו כולל את המראה הגס והמחוספס שנהוג היה לראות בעבר בחצרות וגינות. כיום, ניתן לייצר בטון מוחלק. הבטון המוחלק זו בעצם שיטת עבודה המייצרת רצפה חלקה ונקייה. הטיפ לייצור בטון מוחלק הוא ליצוק פיגמנטים בתוך היצירה הקבועה של הבטון ולאחר מכן להחליקו באמצעות מכשיר להחלקת בטון. איש מקצוע יוכל לבצע עבודה זו באופן מיטבי ולהביא את הרצפה לרמת גימור גבוהה למדי.

ישנו טיפ חשוב נוסף שלא רבים מודעים אליו והוא ציפוי קירות בבטון. זה וודאי נשמע מסובך אבל למעשה מדובר בשיטה פופולרית ודי פשוטה שנראית יותר ויותר בבתי מגורים חדשים ובמגדלי יוקרה ברחבי הארץ. ישנם כל מיני מוצרים המאפשרים ליישם טיפ זה. הציפוי מיועד לקירות שנפגמו עם הזמן, הבטון המצפה מחליק את הקיר הפגום ומשקם את המראה שלו. התוצאה שמתקבלת איתנה ומרשימה ובעלת עמידות גבוהה לאורך זמן רב.
יתרונותיו של הבטון בעיצוב הבית והדירה

לשיפוץ הבית עם בטון יש יתרונות רבים, אחד מהם קשור ישירות למובן הכלכלי. מחיר עבודות בטון בדרך כלל אינו יקר יותר מאלטרנטיבות אחרות וזאת מכיוון שהחומר עצמו אינו יקר. בשל כך, ריצוף הבית עם רצפת בטון מוחלק תהייה זולה יותר באופן משמעותי מריצוף קרמיקה או עץ. יציקת בטון הינה פעולה די מהירה ולכן אם הנכם מתלבטים בין ריצוף לבין רצפת בטון - האפשרות של יציקת בטון תהייה זריזה יותר והתוצאה לא פחות איכותית. בנוסף לכך, ישנה אפשרות להוסיף אל יציקת הבטון פיגמנטים של צבע ובאופן זה הבטון הופך לרצפה בעלת מראה ייחודי ובצבעים מגוונים. אם בעבר נהוג היה לחשוב על הבטון כגס מסורבל ואפור - כיום טכנולוגיות מתפתחות מאפשרות לייצר ממנו רצפות מרשימות למדי בעלות מראה מודרני וחלק.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה