משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

חדר שינה קומפלט


יש שיטענו שחדר שינה הוא החלל הכי חשוב בבית. אמנם בחדר השינה אנו מבלים שעות רבות בשינה, אך שעות שינה אלה הן חשובות מאוד לאפקטיביות ולחיוניות שלנו ביום למחרת. חדר השינה, ככל שיהיה יותר נעים ומזמין, כך הוא יאפשר שינה רגועה וערבה שתשפיע על המצב רוח וההרגשה הכללית ובסופו של דבר על בריאותינו.  

כל מה שקיים בתוך חלל חדר השינה צריך להיות פרקטי ויעיל, אין מקום לאחסן בו דברים שהם מיותרים או שאין לנו שימוש בהם בחדר השינה. חדר השינה  צריך להיות מסודר רוב הזמן ולהכיל מקורות אחסון כגון: שידה וארון לכל תכולת הבגדים. יש חשיבות גדולה לאיכות השינה שלנו, חשוב אם כן שדקות ספורות לפני שאנחנו נרדמים תעטוף אותנו אווירה נטולת הסחות, על ידי תאורה רכה וריהוט נקי וקליל. לפיכך היום ניתן לרכוש בחנויות הריהוט חדר שינה קומפלט שמכיל את כל מה שחדר שינה זקוק לו. 
חדר שינה שהוא סט קומפלט                                                                                                 

המטרה בחדר שינה קומפלט היא לאגד את כל מה שאנחנו צריכים בקנייה אחת, אל תוך חלל חדר השינה שלנו: מיטה זוגית, שידות תואמות, ארגז מצעים, ארון, שידת איפור עם מראה וכו'. כל אלה יהיו בנויים מאותו החומר גלם אותו גוון ואותו גימור ועיצוב. בעבר היה מאוד מקובל לרכוש סט של חדר שינה, בנוסף גם היו מהדקים עם מסמרים את הסט לקירות, פן המיטה תברח באמצע הלילה. אך היום הדברים השתנו, חדר שינה קומפלט הוא מעוצב ויכול להגיע בחומרי גלם שונים ולא רק כמקשה אחת.
עיצוב פרקטי                                                                                                                            

כשרוצים לרכוש חדר שינה חושבים מיד על סט של מיטה ושני שידות לצדייה. השאלה הנשאלת האם מדובר במשהו עכשווי? התשובה תהיה תלויה בצרכים שלכם. בהחלט נוח שתהיה שידה לצד המיטה ומראה עם שידת איפור, לנשים שבנינו וכו', אך בזמנים שלנו הדגש העיצובי הוא בעיקר על צרכי האינדיבידואל ולא של הכלל ולכן גם העיצוב הוא בהתאם. בחדר שינה קומפלט ניתן להשיג את זה ולהשמיט את מה שלא זקוקים לו ולהוסיף את מה שאנחנו צריכים בחדר השינה. 
חדר שינה שהוא שעטנז                                                                                                    

אין דבר רע בשעטנז כל עוד הוא נראה טוב לעין. עיצוב שהוא שעטנז יבוא לידי ביטוי במכלול פריטים יחד שאינם סט, פריטים שהם פרקטיים ומתאימים לחלל חדר השינה. חשוב שכן יהיה מוטיב אחד שיבלוט בין כל הפריטים, לדוג' שכולם יהיו עשויים מאותו חומר גלם, עץ אלון לדוג', או שכל הריהוט יהיה באותו הגוון. מה שחשוב זה להשאיר מקום לזרימה של אנרגיה ולאוורור של חדר השינה וחלילה לא להעמיס על חדר השינה שלנו. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה