משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

חברות מטבחים


כשאנחנו רוצים לבנות מטבח חדש לבית, אנחנו מתלבטים לא פעם, אצל איזו חברה לעשות זאת, האם בכלל לפנות אל חברות מטבחים שמוכרות מטבח מוכן או שמה עדיף לנו לפנות אל נגריית מטבחים, ולעצב אצלה מטבח כפי שמתאים לנו.

הדבר תלוי, כמובן, במספר גורמים כפי שנוכל לראות מיד, אך חשוב לומר, חברות מטבחים עובדות כמובן עם מומחים בתחום של נגרות מטבחים, יש להם נגריית מטבחים משלהם גם כן. העניין הוא, שחברות מטבחים, בדרך כלל, מציעות מטבחים בעיצוב מסוים, ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו לעיצוב זה. בעוד שאם אנחנו בוחרים לפנות אל נגריית מטבחים, אנחנו יכולים לבקש מהאנשים שלה, לעצב את המטבח כפי שנראה לנו. כך שיתאים לצרכים ולמבנה שלנו. חשוב לומר, לא תמיד זה אפשרי, לא תמיד זה מסתדר מבחינת השטח שעומד לרשותנו וכן מבחינת התקציב.

כאן אנחנו מגיעים לגורמים שמשפיעים על עצם הבחירה, לפני שעולה השאלה במה נבחר, חברות מטבחים או נגריית מטבחים. הגורמים העיקריים שישפיעו על השאלה הם, תקציב שעומד לרשותנו, לעיתים מטבח מוכן יעלה יותר ולעיתים פחות ממטבח בעיצוב שלנו, עלינו לבחון לפי התקציב, מה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו. נקודה נוספת היא התנאים בשטח. במבנים מסוימים, בעיקר דירות חדשות, המטבח הוא חלק מהמפרט והוא מטבח שהקבלן מציע לנו (ניתן לבחור בין מטבחים מסוימים שהוא מציע), לעיתים התנאים בשטח מאפשרים לנו לבנות מטבח כמו שאנחנו רוצים.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא העיצוב. לעיתים בניית מטבח בעיצוב אישי על ידי נגריית מטבחים, זה פחות מתאים מאשר מטבח מוכן של חברות מטבחים. לכן חשוב להתייחס לנקודה זו ולבחון אותה.

נקודה אחרונה היא, אם אנחנו בוחרים לפנות אל חברות מטבחים, עלינו לוודא מה סוג העץ, מה סוג האחריות, אלו אלמנטים מכניסים בתוך הריהוט ועוד. לעומת זאת בנגריית מטבחים, אנחנו בוחרים את כל זה ואנחנו גם יכולים להחליט, אם לשלב אלמנטים שונים ועוד מגוון רחב של אמצעים. היכולת שלנו לדעת מה קורה במטבח שלנו, הוא הרבה יותר גדול.

לסיום, אם אתם מחפשים מומחים בבניית מטבחים, נגריית מטבחים ושיפוץ שלהם, אתם מוזמנים לפנות אל פרפקטו שיפוצים, החברה המובילה בתחום. אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל או בטלפון והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה