משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

הצעת מחיר לשיפוץ


על פי הערכות, מוציאה משפחה ישראלית למעלה מארבעים אלף שקל על שיפוץ ממוצע. מדובר אומנם בסכום עצום אך אם השיפוץ מתבצע על פי תוכנית מסודרת ובצורה נכונה, הרי שאפשר גם לעמוד בסכום הזה מבלי לחרוג ממנו וגם ניתן, בבוא העת, למכור את הנכס בסכום שיחזיר את עלות ההשקעה בו אחרי השיפוץ.

בשביל לדעת כמה עלינו להשקיע בשיפוץ הבית, עלינו לבקש לקבל הצעת מחיר לשיפוץ מחברות שמתמחות בכך. עלינו להסביר לצוות החברה, מה בדיוק אנחנו מתכננים לעשות, אילו שינויים אנחנו מעוניינים לערוך במבנה, מה עומד לנגד עינינו, ולאחר מכן לבקש ממנה שתיתן לו הצעות מחיר שיפוצים.

הצעות מחיר שיפוצים אמורות לכלול את הפרטים הבאים, עלות העבודה עצמה, החומרים השונים, לוח זמנים. ברגע שאנחנו מקבלים הצעות מקרב חברות שונות, עלינו להחליט עם מי מהן אנחנו רוצים לעבוד. עלינו לזכור שלא רק הצעת המחיר הטובה ביותר אמורה להתקבל על ידנו, שכן יש חברות שיציעו הצעת מחיר לשיפוץ אשר יכולות להתאים לנו אך בו בעת, לוח הזמנים לא יעמוד בדרישות שלנו או שהחומרים בהם החברה משתמשת פחות איכותיים (מה שגורם כך שההצעה היא נמוכה) או מכל סיבה אחרת. עלינו לעשות שקלול של כל הפרטים בשביל להחליט איזו הצעה הכי מתאימה לנו.

אנחנו צריכים לזכור שיש מקרים בהם הצעות מחיר הן שונות, למשל, כשאנחנו מבקשים הצעת מחיר לשיפוץ אמבטיות, אז מן הסתם המחיר יהיה שונה מאשר במקרה של שיפוץ חדר רגיל, מעצם העובדה ששיפוץ אמבטיה דורש יותר משאבים, ושימוש בהרבה יותר חומרים מאשר בחדר אחר. מצב דומה מתרחש בכל הקשור לשיפוץ מטבח, אז אנחנו נוכל לראות שמדובר בעלויות שונות לגמרי. זו הסיבה כאשר אנחנו יוצרים תקציב לשיפוץ בית, עלינו לקחת בחשבון שהעלויות ישתנו בין החדרים השונים ולכן אנחנו לא יכולים לקחת הכל כמקשה אחת.

לפני סיום חשוב לזכור, הצעת מחיר לשיפוץ היא לא בהכרח המילה האחרונה, תמיד ניתן להתמקח אך מצד שני, עלינו לקחת בחשבון שגם לחברות השיפוצים יש גבול תחתון ממנו הן לא יוכלו לרדת.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על הצעות מחיר שיפוצים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת פרפקטו שיפוצים מציעה לכם לקבל הצעת מחיר לשיפוץ מפורטת ומלאה, רק כך תוכלו לדעת כמה בדיוק יעלה השיפוץ אצלכם בבית והוא יבוצע על ידי הצוות המוביל של החברה. 
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה