משפ' דליות
משפ' לויאן
משפ' מיכה

פרוייקטים שביצענו

הצעת מחיר לשיפוץ דירה


הגישה הרווחת לא פעם בקרב נדל"ניסטים היא, שאם אנחנו רוצים להשקיע ולהרוויח בנכסים, עדיף לנו או לקנות דירות חדשות או לקנות דירות גדולות ולהשקיע בהן. אך האמת היא, שזה לא בהכרח נכון. יש לא מעט מצבים בהם דווקא השקעה בדירות ישנות או בדירות קטנות, יכולות להחזיר א ההשקעה.

דוגמא קלאסית היא בעולם השיפוצים. כשאנחנו מחברים את עולם השיפוצים לעולם ההשקעות בנדל"ן, אנחנו יכולים להבין כיצד שיפוץ דירה קטנה יכולה ליצור רווח גדול וכיצד שיפוץ דירות ישנות יכול להיות רווחי הרבה יותר מאשר רכישת בית חדש והשקעה בו.

ניקח את שני המקרים ונסביר אותם. נתחיל בשיפוץ דירה קטנה. כיום פחות ופחות קבלנים בונים דירות קטנות, מתוך מחשבה שעדיף להם לבנות דירות גדולות ולמכור אותן במחירים גבוהים, יותר מאשר אם הם יבנו דירות קטנות. אך אם אנחנו מחזיקים דירה קטנה באזור טוב, אנחנו יכולים לשפץ אותה כך שהיא תתאים לימנו (בהתחשב בעובדה שחלק גדול מהדירות הקטנות נבנו לפני שלושים או ארבעים שנה אם לא יותר) ואז נוכל להציע אותה במחיר שעולה על ערכה היום למשפחה שיש לה אפשרות כלכלית לרכוש דירה אך היא לא מסוגלת לרכוש דירה חדשה, מאחר והיא גדולה מדי בשבילה.

כאן צריך לזכור, לא מעט משפחות מעדיפות לרכוש דירות גדולות בשביל שלא יצטרכו בעתיד לעבור דירה, מצד שני, יש משפחות שלא מוכנות או לא יכולות לוותר על השלב של רכישת דירה קטנה לפני שהן עוברות לדירות גדולות.

כאמור הרווח גם בשיפוץ דירות ישנות יכול להיות משמעותי, גם אם מדובר בדירה קטנה וגם אם מדובר בדירה גדולה. בשני המקרים, ניתן להשקיע 40-50 אלף שקל, ולהפוך את הדירה למודרנית, ערכה יעלה בעשרות אחוזים אם לא מעבר לכך. זה נכון בוודאי אם מדובר באזור איכותי. מאחר והפער בין דירות חדשות לדירות ישנות יכול להיות עצום, הרי שיש משפחות רבות שיתקשו לרכוש דירות חדשות אך ישמחו לרכוש דירות ישנות במצב טוב.

כמובן שלשם כך יש לקבל הצעת מחיר לשיפוץ דירה אשר מצד אחד תענה על הצרכים שלנו ומצד שני תהיה נכונה מבחינה כלכלית. לשם כך אנחנו רוצים להזמין אתכם לפנות אלינו אל פרפקטו שיפוצים, אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים בשיפוץ דירות ישנות או שיפוץ דירות קטנות. תשאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

חייגו: 072-33-80-505
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה