משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

ארונות אמבט


חדר הרחצה הביתי הוא חלק משמעותי מאוד מחוויית המגורים שלכם. זו הסיבה לכך שיש חידושים רבים ומבחר אלמנטים שיוכלו להיות חלק מהחיים שלכם בעיצוב ותכנון חדר האמבטיה. אחד מהם הוא ארון אמבט. הארון שאותו מתקינים באמבטיה הוא חלק משמעותי מהחיים היומיומיים שלכם. וזו הסיבה לכך שיש להתייחס להיבטים שונים בעת הבחירה של הארון שלכם. בואו לקרוא על כך במאמר הבא.

נקודות שונות בבחירת ארון אמבט
נקודה ראשונה – מראה ועיצוב

אולי זה קצת מוגזם לרשום את הנקודה הזו ראשונה ולמרכז את עניין העיצוב והמראה, אבל מה לעשות וכיום יש מודעות רבה ואולי מוגזת לכל מה שקשור למראה ולעיצוב? ראשית חשוב כמובן שהארון יתאים למכלול האלמנטים ולעיצוב הכללי באמבטיה. שימו לב שארון מתאים יוכל להשלים את העיצוב ולגרום לכך שהאמבטיה תהיה מעוצבת בסגנון מיוחד ובמראה מרשים כמו שאתם אוהבים. ניתן לבחור סגנונות שונים ולעצב את החדר על פי טעמכם האישי.

נקודה שניה – נוחות השימוש
כאשר מעצבים חדר אמבטיה חשוב להתייחס לפן של נוחות השימוש. חשוב כמובן שיהיה נוח לעשות שימוש פרקטי ויומיומי בחדר הרחצה. ולכן צריך לחשוב על כך ולמצוא דרך לעצב את החדר בנוחות מקסימלית ולתכנן אותו בהתאם לשימוש הנצרך לכם. הארון אמבט יוצב במקום מתאים כך ינצל את שטח החדר ויאפשר שימוש מועיל במוצרים שנמצאים בתוכו. כמו כן שוב לתכנן את הארון כך שהוא יהיה נוח לשימוש. מומלץ לשלב מגרות שיאפשרו לכם לנצל את שטח הארון בצורה מקסימלית. וכך יהיה לכם נוח לארן את החפצים שלכם בתוך הארון.

נקודה שלישית – איכות המוצרים ועמידות בתנאי חדר רחצה
כאשר מרהטים חדר רחצה חשוב לזכור כי הארונות יהיו חשופים ללחות רבה. ולכן יהיו הרהיטים הללו מתוכננים כראוי כדי שהם יהיו עמידים בתנאים אלו ולא יפתחו נזקים שונים בגין הרטיבות. למעשה כאשר מזמינים ריהוט לחדר האמבטיה מומלץ לפנות אל מי שמתעסק בתחום ספציפי זה. כך ניתן למצוא את המוצר המתאים והמוצלח שיענה על הצורך וימלא את הדרישות. כמו כן אי אפשר להתפשר על עניין האיכות של המוצרים. מוצר איכותי מחזיק מעמד לאורך זמן ומשמש היטב למשך תקופה ממשוכת. ואילו מוצר באיכות ירודה עלול להיות פגום ולהינזק לאחר תקופה קצרה של שימוש.

נקודה רביעית - שילוב כיור ומראה
באמבטיה צריך להיות כיור, מראה וארון באותו אזור. מסיבה זו משלבים לא פעם בין הפריטים הללו. והכיור יותקן מעל הארון, ואילו מעל תותקן מראה. עבור מי שמעוניין בשטחי אחסון רבים מתאים לשלב לצד המראה ארון אחסון נוסף. בצורה כזו הופכים את חדר האמבטיה לנוח ושימושי במיוחד.

ארון אמבטיה נוח יענה על הדרישות ויהפוך את חדר הרחצה לנוח ושימושי במיוחד. כי חדר רחצה נוח מאפשר שימוש מועיל ומפנק.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה