משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

אילו שיפוצים כדאי לבצע לפני מכירת הדירה


עומדים למכור את הדירה? שיפוץ נכון יוכל לסייע לכם למצוא קונים במהרה וגם להעלות את ערך הבית.
במקרים רבים אנשים העומדים למכור דירה מעוניינים לסיים את העסקה כמה שיותר מהר, גם אם המשמעות היא להתפשר על סכום הקנייה. אולם, אם אתם מעוניינים למכור את הדירה בשווי האמתית שלה ואף ברווח, כדאי לשקול לערוך בה שיפוצים. השיפוץ הנכון גם ימשוך אליכם קונים רציניים וגם יאפשר לכם להעלות את מחיר הדירה המבוקש. והרווח כולו שלכם.

במה כדאי להשקיע בשיפוץ?
לשיפוץ הדירה לפני מכירתה יש יתרונות רבים, אך יש לעשות זאת בחכמה כדי להימנע משיפוצים מיותרים שיעלו לכם כסף רב ללא צורך אמתי. אחד הדברים הראשונים שאנשים בודקים בדירה הוא מצב המטבח, לכן מומלץ להשקיע בשיפוץ המטבח. לא חייבים להחליף את המטבח כולו, ניתן גם לשנות את ציפוי הארונות, הברזים והכיורים, ולבחור בצבעים עדכניים המשתלבים היטב בחלל הדירה. 

השלב הבא הוא לצבוע את הבית ועל הדרך לאטום סדקים ולבדוק בעיות של רטיבות ועובש. את זה כדאי לעשות באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, שיבדקו את מצב הקירות ויוכלו לבצע את עבודת הצביעה ברמת דיוק גבוהה. לאחר מכן כדאי להשקיע גם בבחירת אקססוריז מתאימים למרחבים הציבוריים של הדירה. אם מדובר בדירה שמתגוררים בה - רכשו כריות צבעוניות, גופי תאורה, שטיחים ותמונות שיקשטו את הדירה. אם הדירה ריקה, חפשו דרכים אחרות להראות את היתרונות של המקום, כדי להמחיש זאת לקונים שיגיעו לראות אותה.

עד כאן התייחסנו לשיפוצים שאורכים מספר ימים ועלותם נמוכה יחסית, אולם יש מקרים בהם השיפוץ הנדרש הוא נרחב בהרבה וכולל גם החלפת ריצוף ותיקוני אינסטלציה. במקרה כזה בקשו הצעת מחיר מחברת שיפוצים אמינה ונסו לא ליפול לדברים מיותרים כמו קירות גבס, תקרה צפה וכן הלאה. כל אלו אמנם משדרגים את מראה הדירה אך לא יעלו בהרבה את ערכה וחבל על ההשקעה שלכם.

השקעתם בשיפוץ? עכשיו תשקיעו בתמונות
מכירת דירה נעשית בעיקר באמצעות פרסום מודעות באתרים השונים. באתרים אלו נהוג להעלות תמונות מחדרים שונים של הדירה ולתמונות אלו יש השפעה רבה על הגולשים באתר. ככל שהתמונות שלכם יהיו יותר אטרקטיביות ומושכות את העין, כך תקבלו יותר פניות לגבי הדירה. לכן, לפני שאתם מצלמים ומעלים תמונה לאתר, ודאו שהחדר שאתם מצלמים מסודר ונקי, בדקו אם אפשר להוסיף לו אקססוריז כמו כרית או שטיח, שישדרגו את מראה החדר, וצלמו עם מצלמה איכותית. בחרו רק את התמונות הטובות ביותר ואותן תעלו לאתר.

כשתמצאו קונים בשעה טובה, אל תטעו לחשוב שתוכלו להשלים את התהליך לבד. למצוא קונים זה החלק הקל, ולצלוח את כל תהליך הרכבת חוזה המכר זה כבר עולם אחר לגמרי. עולם מלא בביטויים מוזרים של דיני מקרקעין שרק עורך דין מקרקעין רציני יכול להבין וגם להתמודד איתם בהצלחה כדי לספק לכם את התנאים הכי ובים בהשלמת העסקה. כבר השקעתם כסף וזמן וחבר שתפלו בבורות הרבים שתומן לפניכם החוק המסורבל בישראל, שירשנו מהאימפריה העות'מנית. עשו לעצמכם טובה, פנו לקבלת שירות מעורך דין נדלן ומקרקעין.

מחירי שיפוץ דירה נעים מאלפי שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים ויותר, בהתאם למידת ההשקעה בה אתם מעוניינים ומצב הדירה. עם זאת, זכרו שמדובר בדירה למכירה ולכן אל תתפתו לשפץ את כלל הבית, אלא רק את המקומות שיעזרו לכם למצוא קונים מתאימים.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה