משפ' דלינוב
משפ' לוינוב
משפ' מיכה

פרוייקטים אחרונים

איטום מטבחים, כיורים ומה שמסביב


מהו איטום מטבחים בעת שיפוץ?
איטום מטבח הוא דבר מהותי בכל שיפוץ, שלעיתים חומק מהתכנון של אדם שאינו בקיא בשיפוצים, או אינו ער לחשיבות האיטום למען שמירה על המטבח. איטום המטבח הוא בעצם איטום החלקים הפנימיים של המטבח עצמו, בתוך הארונות ובין הארונות, לכיור המטבח ואף איטום שיש כשנדרש, וכך אין חדירה של נוזלים לתוך המטבח עצמו. 

נוזלים עשויים לפגוע בנכס, ואנו רגילים לחשוב על איטום חיצוני של החדרים והבית, מפני נזקי מזג האוויר השונים כמו גשם. לאיטום הפנימי יש חשיבות גדולה, שמי שתופס אותה, מכיר בחשיבות הנכס, שומר על ערכו, ומונע נזקים עתידיים. נזקים עתידיים אלו עשויים לעלות במחיר תיקון, הנוספת על עלות אחזקת המטבח, ושני אלה בוודאי אינם משתלמים לטווח הארוך. מעבר לנזקים שעשויים לפגוע בשאר אלמנטים בבית, כעובש וריקבון, שפוגעים בבריאות ובאיכות החיים, ריקבון שפוגם בכלים ובאוכל הסגור בארונות, בסיס נפלא למזיקים ובעלי חיים שונים וכדומה. 
חשיבותו של איטום מטבח בעת שיפוץ ובנייה של מטבח חדש

כמו שכבר נאמר, איטום המטבח הוא משמעותי מאוד לשמירה על הנכס ובכך חשיבותו הגדולה. שמירה על המטבח מפני רטיבות ולחות לאורך זמן, תגן על המטבח, ותעלה את איכותו של המטבח עצמו. העיצוב של המטבח, הבנייה שנעשית בהתאמה אליו וכמובן שפע הפריטים וכל מה שמתחיל להיאגר על גבי המטבח עצמו ברגע שהוא מוכן לשימוש – כל אלה יוכלו להשאר לאורך שנים רבות, ללא אחזקה מטרידה מדי, ובטח ובטח ללא נזקים למטבח עצמו.

חשבו על איטום כיור המטבח כמה הוא מהותי, כשנסתכל בעיקר על עוגמת הנפש העשויה להגרם מנזילה של כיור כזה אל מתחתיו. לרוב בארון זה נמצא הפח, הצנרת כולה יושבת תלויה באויר, ומיטב חומרי הניקוי שלנו, הסמרטוטים או כל מה שנמצא לנכון לשים במקום זה. כשיש טפטוף תמידי, גם אם לתוך קירות הארון עצמם, וריקבון שמתפשט, זה יוצר נזק, הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק. לטווח הקצר העובש אינו בריא לריאות, והריח עשוי להפריע מאוד לאיכות החיים. בטווח הרחוק, אם שרדנו את כל אלה, הריקבון עשוי להתפשט ולכלות את הארונות ממש, עד כדי שהם עשויים השבר, להיתלש ממקומם, והעובש עשוי להתפשט אל הצדדים הנגלים, מה שבודאי פחות אסתטי.

מכאן, המטבח החדש יכול רק להפתיע לטובה
אכן, מטבח חדש ומשופץ הוא תענוג גדול, ליושבי הבית וכמובן, לאורחים. מטבח גדול, יפה ומשופץ, נוח ופרקטי לשימוש, מבטיח חווית אכילה אחרת, ולרוב, אף זמן איכות משפחתי חמים ונעים, שאין לו תחליף. חשוב ששיפוץ המטבח שלכם ייתן לכם את התמורה הטובה ביותר שתוכלו לקבל, ולכן חשוב להקפיד על איטום המטבח בעת השיפוצים. איטום המטבח יבטיח לכם את התמורה הזו, מטבח איכותי לאורך שנים.

למידע נוסף על נושא האיטום, בקרו באתר "איטום בקליק" וגם תוכלו להזמין שירות.
 
 


החברה המובילה בישראל לעיצוב ושיפוץ הבית,

גבעתיים

רח' סירקין 5

סניף מודיעין

השדרה המרכזית 15, ליד סנטר 1

יצירת קשר

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות!

אתכם מעל 25 שנה