עבודות ריצוף | פרפקטו

עבודות ריצוף

רצוף הבית הינו אחד השלבים החשובים ביותר בתכנון ועיצוב הבית שכן הריצוץ בבית תופס חלק נכבד משטחו ולו השפעה רבה על הן עיצוב ונראות הבית והן על ההרגשה והאווירה השוררת בו, על כן יש לפעול באופן שקול וקפדני בבחירת הריצוף לבית ובנותן השירות.
אחד השירותים הניתנים במסגרת החברה הינו שירותי ריצוף הניתנים על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר יובילו להשגת המטרה באופן המקצועי והמנוסה ולמראה אסטטי ועשיר בכל חלל הבית.
חברת "פרפקטו" מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב נותני השירות אשר יסייעו בידכם הן בייעוץ והכוונה והן ברכישה נכונה וכדאית של הריצוף תוך התייחסות למספר קריטריונים אשר להם השפעה רבה על הבחירה.

עבודות הריצוף הניתנים במסגרת החברה משלבים בניהם הן את המקצועיות והמיומנות של נותני השירות והן את חומרי הגלם ובמכשור המתקדם אשר שילובם מוביל להצלחה ולהשגת לתוצאות מרשימות ואיכותיות במינימום זמן.

לעבודות ריצוף בוחרים במומחים – "פרקפקטו", כי שלמות זה אנחנו !!
תקציב

ריצוף לבית נבחר בראש ובראשונה בהתאם לתקציב המוגדר העומד לרשות הלקוח
בעלי תו תקן

על מנת להבטיח שרכשנו ארחים מקוריים בטוחים לשימוש יש לבחור באריחים אשר הינם בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי אשר מבטיח לנו שהאריחים עברו בדיקה קפדנית ושהינם עומדים בסטנדרטים המחמירים, הן של כושר ספיגה, חוזק, עמידות, מידת החלקה ועוד.
סגנון עיצובי

שיקול נוסף אותו יש להביא בחשבון בזמן בחירת אריחים לריצוף הינו תוך התייחסות לסגנון הריהוט ולצבע השולט בו.
לדוגמא לריהוט בעלי גוון כהה מומלץ לבחור באריחים בהירים.
מימדי החלל

לגודל החדר השפעה רבה על הבחירה של האריחים שכן:
לחלל בעל מדים קטנים רצוי לבחור באריחים מאורכים, צרים וקטנים על מנת להקנות לחלל תחושה של מרחב.
לחללים נרחבים רצוי לבחור באריחים גדולים יותר (לרב 40/40, 60/60)
הקווים המנחים בבחירת ריצוף לבית:
לפגישת יעוץ עם אדריכלית/מעצבת ללא התחייבות מלאו פרטים
ואנו נשוב בהקדם:
פרפקטו מטבחים מעוצבים  |  סניפים  גבעתיים , מודיעין  |  טל' רב קווי - 072-33-80-505  |  דוא"ל:  perfectokitchen@gmail.com